Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. Getty Images
OSCARY 2019

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela zachwycili na czerwonym dywanie

Żona reżysera „Zimnej wojny” wybrała czarną, błyszczącą suknię...

Rafał Kowalski 25 lutego 2019 01:44
Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. Getty Images

Dziewięćdziesiąta pierwsza gala rozdania Oscarów właśnie się rozpoczyna! Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada znakomitych gwiazd z całego świata. Przed fotoreporterami zapolowali także artyści z Polski. Jako pierwsi przed Dolby Theatre pojawili się Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski.

Oscary 2019: Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski na czerwonym dywanie

Małżeństwo pojawiło się na Oscarach 2019 w związku z 3 nominacjami do nagrody filmu Zimna wojna. Reżyser Paweł Pawlikowski wybrał klasyczny elegancji smokingowy garnitur, a jego partnerka Małgorzata Bela długą, czarną, błyszczącą kreację projektu tunezyjskiej marki Maison Alaïa, założonej przez projektanta Azzedine Alaïa.

Wciąż oczekujemy na inne polskie gwiazdy. W Los Angeles są obecni także Borys Szyc z partnerką Justyną Nagłowską, Joanna Kulig, Tomasz Kot i inni.

Jak podobają się Wam kreacje polskiej pary? 

Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.