Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. Getty Images
OSCARY 2019

Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela zachwycili na czerwonym dywanie

Żona reżysera „Zimnej wojny” wybrała czarną, błyszczącą suknię...

Rafał Kowalski 25 lutego 2019 01:44
Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. Getty Images

Dziewięćdziesiąta pierwsza gala rozdania Oscarów właśnie się rozpoczyna! Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada znakomitych gwiazd z całego świata. Przed fotoreporterami zapolowali także artyści z Polski. Jako pierwsi przed Dolby Theatre pojawili się Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski.

Oscary 2019: Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski na czerwonym dywanie

Małżeństwo pojawiło się na Oscarach 2019 w związku z 3 nominacjami do nagrody filmu Zimna wojna. Reżyser Paweł Pawlikowski wybrał klasyczny elegancji smokingowy garnitur, a jego partnerka Małgorzata Bela długą, czarną, błyszczącą kreację projektu tunezyjskiej marki Maison Alaïa, założonej przez projektanta Azzedine Alaïa.

Wciąż oczekujemy na inne polskie gwiazdy. W Los Angeles są obecni także Borys Szyc z partnerką Justyną Nagłowską, Joanna Kulig, Tomasz Kot i inni.

Jak podobają się Wam kreacje polskiej pary? 

Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Oscary 2019
Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.