Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO
Z życia gwiazd

Olivier Janiak na uroczym zdjęciu z wakacji z żoną. Wiadomo, kto rządzi w ich związku!

Para od niespełna 20 lat tworzy udane małżeństwo

Marta Nawacka 11 stycznia 2022 10:03
Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Na instagramowym koncie Oliviera Janiaka pojawiło się romantyczne zdjęcie z wakacji z żoną. Zakochani są razem od niespełna 20 lat i widać, że ich uczucie w dalszym ciągu kwitnie. Małżonkom nie brakuje również poczucia humoru i dystansu do siebie, o czym świadczy odpowiedź Karoliny Malinowskiej na post zamieszczony przez męża.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska – razem od prawie 20 lat

Na początku nic nie wskazywało na to, że tych dwoje stworzy tak szczęśliwy i udany związek. Jedna z najbardziej rozchwytywanych i odnoszących sukcesy modelek, Karolina Malinowska, poznała swojego przyszłego męża, gdy ten miał przeprowadzić z nią wywiad. „Robiłem z nią wywiad. To był pokaz Arkadiusa, chyba w 2002 r. w Łazienkach. Ona była wielką gwiazdą światowych wybiegów i taki stremowany podszedłem do niej, żeby z nią porozmawiać, a ona powiedziała: „Nie teraz”. Pomyślałem: „Co za dziewczyna?! Po prostu zrzuciła mnie z pantałyku w 3 sekundy” i gdzieś tam się wszystko zaczęło”, opowiadał Olivier Janiak w Dzień Dobry TVN.

Czytaj też: Olivier Janiak na wspólnym zdjęciu z synami. Ależ oni wyrośli

Karolina Malinowska, Olivier Janiak, Viva! sierpień 2014, VIVA! 18/2014
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Olivier Janiak i Karolina Malinowska w sesji dla magazynu VIVA!, sierpień, 2014 rok

Olivier Janiak i Karolina Malinowska: kto rządzi w ich związku?

Zakochani po zaledwie 3 miesiącach znajomości postanowili sformalizować swój związek i w 2003 roku wzięli ślub. Podchodzili do niego bardzo poważnie i od razu wiedzieli, że doskonale do siebie pasują. Wspólnie doczekali się trzech synów: Fryderyka, Christiana i Juliana. Zarówno Olivier Janiak, jak i Karolina Malinowska pozostają aktywni w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się nie tylko swoim życiem zawodowym, ale i prywatnym.

W poniedziałek na koncie Oliviera Janiaka na Instagramie pojawiło się romantyczne zdjęcie mężczyzny z żoną, zrobione podczas wspólnych wakacji. „Wstajesz i wiesz”, podpisał fotografię dziennikarz. Na odpowiedź jego żony nie trzeba było długo czekać. Karolina Malinowska zamieściła ten sam kadr, ale opatrzony humorystycznym komentarzem. „Stary u siebie pod tym zdjęciem napisał „wstajesz i wiesz”. Czegokolwiek nie wie, to wiadomo, że ja wiem lepiej. Nawet zanim wstanę. Tyle w temacie”, czytamy pod zdjęciem modelki. Wygląda na to, że pomimo upływu lat ukochana wciąż potrafi zbić Oliviera Janiaka z pantałyku, a w ich relacji nie brakuje dystansu do siebie i poczucia humoru.  

Zobacz także: Od ślubu Oliviera Janiaka i Karoliny Malinowskiej minęło 18 lat! Tak wyglądali podczas ceremonii

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.