Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Kalicka została mamą! Aktorka podzieliła się uroczym zdjęciem maleństwa

Chłopiec czy dziewczynka?

Rafał Kowalski 19 stycznia 2019 08:33
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Dziewięć miesięcy oczekiwania i jest! Pierwsze dziecko Olgi Kalickiej i jej partnera Cezarego właśnie pojawiło się na świecie. Szczęśliwi rodzice pochwalili się tą informacją w sieci. Każde na swój sposób…

Synek Olgi Kalickiej – zdjęcie

Mimo wielu spekulacji mediów na temat płci dziecka Olgi Kalickiej i ustalenia, że aktorka spodziewa się córeczki, ostatecznie 25-latka została mamą synka! „Już jest ♥ Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu!”, napisała Kalicka wczoraj późnym wieczorem na Instagramie i dodała obok zdjęcie nóżki maleństwa.

Z kolei jej partner Czarek zdecydował się pochwalić dzieckiem w dość nietypowy sposób. Zamiast zdjęcia malca, na Instagramie partnera Olgi Kalickiej pojawiło się zdjęcie z kultowej sceny z Króla Lwa, w której Rafiki prezentuje mieszkańcom dżungli małego Simbę, przyszłego króla.

Jeżeli chodzi o imię dziecka, to wciąż pozostaje tajemnicą. Ani sławna mama, ani tata nie ujawnili w sieci tej informacji.

Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy i życzymy spokoju oraz przespanych nocy, których teraz na pewno będą potrzebowali. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już jest ♥️ Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili. Cześć synu! 🥰👶🏼

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CDN (@c.nowakk)

Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?