Olga Bończyk
Fot. Mateusz Jagielski/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Olga Bończyk szczerze o relacjach z mężczyznami: „Życie znów weryfikowało moje nadzieje”

Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie

Olga Figaszewska 2 maja 2021 12:05
Olga Bończyk
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Olga Bończyk jest spełnioną, utalentowaną wokalistką i cenioną aktorką. W życiu zawodowym ma na swoim koncie wiele sukcesów. Tymczasem o sferze uczuciowej nie wypowiada się zbyt często. Aktorka wciąż jest sama. Czy szuka miłości? Olga Bończyk wyjawiła prawdę w jednym z najnowszych wywiadów.

Olga Bończyk o miłości i relacjach z mężczyznami 

Aktorka nie miała szczęścia w miłości. Olga Bończyk dwukrotnie wychodziła za mąż. Z Jackiem Bończykiem tworzyli związek przez siedem lat. Z kolei małżeństwo aktorki z dziennikarzem, Tomaszem Gorazdowskim rozpadło się po dwóch latach. W rozmowie z Twoim Imperium wokalistka wyznała, że życie w kwestii relacji wielokrotnie weryfikowało jej marzenia i nadzieje.

„W przypadku pierwszego i drugiego męża musiałam uznać swoją porażkę. Potem gdy znów próbowałam ułożyć sobie życie, za każdym razem wydawało mi się, że znalazłam mężczyznę, z którym się zestarzeję. Jednak życie znów weryfikowało moje nadzieje. Miłość kończyła się, ale zamieniała w dobrą znajomość”, mówiła aktorka.

Zobacz też: Olga Bończyk w poruszającym wywiadzie o dzieciństwie i samotności

Olga Bończyk nie ukrywa, że często doświadczała zawodów miłosnych, gdy próbowała ułożyć sobie szczęście u boku mężczyzny, który wydawał się odpowiednim kandydatem na stworzenie wspaniałego związku. Każda z jej relacji kończyła się z różnych powodów.  „W jednym przypadku w grę wchodziła zdrada, w drugim - niedopasowanie. Kiedy indziej była to zaborczość i toksyna lub pępowina nieodcięta od mamusi”, dodała gwiazda.

Olga Bończyk swoje życie poświęca pasji – muzyce i aktorstwu. To one są dla niej siłą, źródłem szczęścia. Pomponik.pl podał, że gwiazda nie zamyka się jednak na miłość. A my życzymy dużo radości!  

Olga Bończyk, 2016
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?