Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

„Wstyd i hańba!’’, ojciec Wojciecha Szczęsnego ostro o grze bramkarza!

Ojciec i syn nie utrzymują ze sobą kontaktu od dawna…

Damian Duda 20 czerwca 2018 18:00
Wojciech Szczęsny, VIVA! grudzień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Mecz Polski z Senegalem zakończył się porażką dla naszej reprezentacji. Przegraliśmy go wynikiem 1:2, a jednym z największych przegranych po tym spotkaniu jest Wojciech Szczęsny, który przepuścił aż dwie bramki. Zawodnika nie oszczędził nawet jego ojciec, Maciej Szczęsny!

Maciej Szczęsny ostro o synu

Były sportowiec skrytykował grę reprezentacji Polski w trakcie meczu z Senegalem. Cały zespół poruszał się w jednostajnym tempie pociągu kolejowego linii Pilawa - Tłuszcz. Przykre, że nawet taki zespół jak Senegal, wyglądał na tle Polaków na zespół bardziej zgrany, cwany, dojrzały, potrafiący lepiej wykorzystywać słabości sędziego oraz rywala’’, powiedział w Telewizji Polskiej Maciej Szczęsny.

Kiedy Grzegorz Krychowiak wycofał piłkę do bramkarza, nikt nie spodziewał się, że na boisko wbiegnie M’Baye Niang.

Spojrzałem przed zagraniem do bramkarza, nikogo nie było spośród rywali, a okazało się, że sędzia, w newralgicznej sytuacji, wpuścił Nianga. Każdy był tym zaskoczony’’, skomentował ojciec Wojciecha Szczęsnego.

Maciej Szczęsny, który w przeszłości był świetnym bramkarzem, nie miał litości dla swojego syna. Druga bramka to już absolutne kuriozum. Krychowiak w zupełnie niegroźnej sytuacji zagrywa do tyłu balonik, który przelatuje pod nosem Bednarka. Ten jednak, jak niczego nieświadoma zebra, tego, że zbliża się szybki lampart, zlekceważył sytuację, nie dostrzegł rywala. Sędzia techniczny z Kataru wpuścił go w niewłaściwej sytuacji na boisko. Dopełnieniem wszystkiego była przebieżka naszego bramkarza, chyba do kiosku z napojami wyskokowymi. Senegalczyk strzelił bramkę nie mając z tym żadnego kłopotu. Do pustej. Wstyd i hańba!’’, skwitował ojciec Wojciecha Szczęsnego.

Myślicie, że bramkarz odpowie swojemu ojcu? 

Maciej Szczęsny
Fot. East News

Wojciech Szczęsny
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…