Odeta Moro
Fot. Instagram @odetamoro
o niej się mówi

Odeta Moro wybrała imię dla synka! Jest słowiańskie, nietypowe, bardzo oryginalne...

Podpowiemy to odpowiednik Leona

Monika Katarzyna Krupska 28 maja 2018 09:00
Odeta Moro
Fot. Instagram @odetamoro

Dwa miesiące temu Odeta Moro zaskoczyła wszystkich swoich fanów i za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła światu, że jest w ciąży! Była żona Michała Figurskiego od ponad roku spotyka się z Konradem Komornickim. Prasa brukowa szybko przypomniała dawny związek mężczyzny. Komornicki spotykał się z Anną Popek.  

Nietypowe imię 

Dziecko Odety Moro i Konrada Komornickiego na świat powinno przyjść już w sierpniu. W rozmowie z magazynem wnętrzarskim Weranda dziennikarka zdradziła, że para oczekuje syna! To będzie drugie dziecko Odety. Ze związku z Figurskim ma 14-letnią córkę - Sonię. 

Odeta, która sama ma dość niespotykane imię, zdradziła, że wraz z partnerem planują nazwać chłopca Lew. „Na początku z pewnością będę w 100 proc. oddana dziecku. Potem chciałabym szybko wrócić do pracy”, mówi dziennikarka. I dodaje, że choroba byłego męża uświadomiła jej, że chce mieć dużą rodzinę. W związku z tym nie wyklucza kolejnej ciąży. 

Moro w wywiadzie nie omieszkała nie wspomnieć o Michale Figurskim. Podkreśliła jednak, że dziś „odcina wszystko grubą kreską”. „Mam luz. Życie jest zbyt krótkie na oglądanie się za siebie. Zamknęłam etap związku z Michałem Figurskim, żyję tu i teraz i robię drugie okrążenie", zakończyła. 

Co myślicie o takim imieniu?  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.