Odeta Moro
Fot. Instagram @odetamoro
o niej się mówi

Odeta Moro wybrała imię dla synka! Jest słowiańskie, nietypowe, bardzo oryginalne...

Podpowiemy to odpowiednik Leona

Monika Katarzyna Krupska 28 maja 2018 09:00
Odeta Moro
Fot. Instagram @odetamoro

Dwa miesiące temu Odeta Moro zaskoczyła wszystkich swoich fanów i za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmiła światu, że jest w ciąży! Była żona Michała Figurskiego od ponad roku spotyka się z Konradem Komornickim. Prasa brukowa szybko przypomniała dawny związek mężczyzny. Komornicki spotykał się z Anną Popek.  

Nietypowe imię 

Dziecko Odety Moro i Konrada Komornickiego na świat powinno przyjść już w sierpniu. W rozmowie z magazynem wnętrzarskim Weranda dziennikarka zdradziła, że para oczekuje syna! To będzie drugie dziecko Odety. Ze związku z Figurskim ma 14-letnią córkę - Sonię. 

Odeta, która sama ma dość niespotykane imię, zdradziła, że wraz z partnerem planują nazwać chłopca Lew. „Na początku z pewnością będę w 100 proc. oddana dziecku. Potem chciałabym szybko wrócić do pracy”, mówi dziennikarka. I dodaje, że choroba byłego męża uświadomiła jej, że chce mieć dużą rodzinę. W związku z tym nie wyklucza kolejnej ciąży. 

Moro w wywiadzie nie omieszkała nie wspomnieć o Michale Figurskim. Podkreśliła jednak, że dziś „odcina wszystko grubą kreską”. „Mam luz. Życie jest zbyt krótkie na oglądanie się za siebie. Zamknęłam etap związku z Michałem Figurskim, żyję tu i teraz i robię drugie okrążenie", zakończyła. 

Co myślicie o takim imieniu?  

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…