O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, które gwiazdy wzięły udział w letniej edycji obozu Anny Lewandowskiej!

Miejsca na Camp by Ann wyprzedały się w mgnieniu oka!

Olga Figaszewska 30 sierpnia 2018 18:57

Trwa letnia edycja obozu Anny Lewandowskiej! Tutaj nie zabraknie solidnej dawki różnorodnych form aktywności fizycznej, porcji wiedzy, a także możliwość naładowania baterii w pięknym i magicznym miejscu z dala od miejskiego zgiełku i codziennej gonitwy. Każdego roku miejsca na Camp by Ann wyprzedają w mgnieniu oka! Tak było i tym razem. Na tegorocznym zgrupowaniu nie zabrakło również gwiazd! Wśród uczestniczek pojawiły się: Weronika Książkiewicz, Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała, Dominika Grosicka czy Katarzyna Burzyńska-Sychowicz.

Obóz Anny Lewandowskiej

Tradycyjnie Camp by Ann odbywa się w uroczy Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. Letni obóz trwa od 26 sierpnia do 3 września. Wśród malowniczych zakątków,  z udziałem Healthy Teamu, Anna Lewandowska motywuje, trenuje swoje podopieczne i uczy je zdrowego odżywiania. Uczestniczkom gwarantuje solidną dawkę różnorodnych form aktywności  fizycznej. Oczywiście wszystko z umiarem! Na relaks, regenerację sił i na słodkie, autorskie desery Ani, również jest czas! Trenerka niejednokrotnie podkreślała, że obozy są dla niej ważnym wydarzeniem i czeka na nie z niecierpliwością. Dzięki nim spełnia się zawodowo.

Zobacz, jak wygląda tegoroczny obóz Anny Lewandowskiej!  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.