O TYM SIĘ MÓWI

Zobacz, które gwiazdy wzięły udział w letniej edycji obozu Anny Lewandowskiej!

Miejsca na Camp by Ann wyprzedały się w mgnieniu oka!

Olga Figaszewska 30 sierpnia 2018 18:57

Trwa letnia edycja obozu Anny Lewandowskiej! Tutaj nie zabraknie solidnej dawki różnorodnych form aktywności fizycznej, porcji wiedzy, a także możliwość naładowania baterii w pięknym i magicznym miejscu z dala od miejskiego zgiełku i codziennej gonitwy. Każdego roku miejsca na Camp by Ann wyprzedają w mgnieniu oka! Tak było i tym razem. Na tegorocznym zgrupowaniu nie zabrakło również gwiazd! Wśród uczestniczek pojawiły się: Weronika Książkiewicz, Agnieszka Woźniak-Starak, Zosia Ślotała, Dominika Grosicka czy Katarzyna Burzyńska-Sychowicz.

Obóz Anny Lewandowskiej

Tradycyjnie Camp by Ann odbywa się w uroczy Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo Stara Wieś”. Letni obóz trwa od 26 sierpnia do 3 września. Wśród malowniczych zakątków,  z udziałem Healthy Teamu, Anna Lewandowska motywuje, trenuje swoje podopieczne i uczy je zdrowego odżywiania. Uczestniczkom gwarantuje solidną dawkę różnorodnych form aktywności  fizycznej. Oczywiście wszystko z umiarem! Na relaks, regenerację sił i na słodkie, autorskie desery Ani, również jest czas! Trenerka niejednokrotnie podkreślała, że obozy są dla niej ważnym wydarzeniem i czeka na nie z niecierpliwością. Dzięki nim spełnia się zawodowo.

Zobacz, jak wygląda tegoroczny obóz Anny Lewandowskiej!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?