Dzień Dobry TVN
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Zmiany w Dzień Dobry TVN. Stacja ujawniła nowych prowadzących! 

Takich nazwisk się nie spodziewaliśmy!

Gabriela Czernecka 25 lutego 2020 14:20
Dzień Dobry TVN

Wielkie zmiany w Dzień Dobry TVN. Podczas trwającej właśnie konferencji, na której zaprezentowana została nowa ramówka stacji TVN zaprezentowano nowych prowadzących program śniadaniowy. Już niebawem widzowie Dzień Dobry TVN zobaczą na ekranach telewizorów, obok znanych twarzy, także te, które do tej pory mogli kojarzyć trochę mniej. Producenci w ten sposób chcą odświeżyć formułę wydań programu. I tak do znanego nam już od lat składu prezenterów dołączą... Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Poznajcie szczegóły! 

Konferencja ramówki TVN wiosna 2020

Stacja TVN tym razem postanowiła odświeżyć znany i ubiany Polakom od lat format. Program Dzień Dobry TVN  będzie miał nowych prowadzących! To, jak zapowiedział Edward Miszczak, dopiero pierwsza ze zmian, jakie planują wprowadzić. Nowymi prowadzącymi już od marca będą Paulina Krupińska i Damian Michałowski.  Co o nich wiemy?

Do tej pory w Waszych domach gościli: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Jak Paulina i Damian sprawdzą się w nowej roli? Oboje mają na swoim koncie doświadczenie w pracy przed kamerą. Paulina Krupińska to znana polska modelka i prezenterka telewizyjna TVN Style. Została okrzyknięta Miss Polonia 2012 roku. A kim jest Damian Michałowski? To znany polski dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, od lat związany z Radiem ZET. Prowadził I edycję Wyspy Przetrwania w Telewizji Polsat. 

Więcej o Damianie Michałowskim przeczytacie tutaj>>

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie z roli prowadzących Dzień Dobry TVN na stałe zrezygnowali ulubieńcy widzów: Magda Mołek oraz Marcin Meller. Zgodnie jednak z wystosowanym oświadczeniem, oboje nie rozstają się ze stacją. Dziennikarka nadal będzie gospodynią uznanego programu W roli głównej, w którym gości osoby ze świata mediów i show-biznesu. W programie zastąpili ich Filip Chajzer oraz Małgorzata Ohme. Zmiany nastąpiły także w ubiegłorocznym wakacyjnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Szansę  poprowadzenia porannego programu mieli: Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska,  Katarzyna Jaroszyńska,  Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska, Gabi Drzewiecka, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger. 

Teraz stacja TVN zdecydowała się wprowadzić kolejną zmianę, tym razem stawiając na Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego. Jak poradzą sobie w tej roli? Trzymamy kciuki za nowych prowadzących! 

Paulina Krupińska i Damian Michałowski
Fot. Rafał Kowalski

Paulina Krupińska, Damian Michałowski
Fot. created date 2020-02-25 credit Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.