Damian Michałowski
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Oto nowy prowadzący Dzień Dobry TVN. Kim jest Damian Michałowski?

Czy poradzi sobie w nowej roli?

Gabriela Czernecka 25 lutego 2020 14:54
Damian Michałowski
Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/East News

Oto nowy prowadzący Dzień Dobry TVN! Damian Michałowski znany jest Polakom głównie za sprawą swojego... głosu. Od dziesięciu lat prowadził program Uważam Zet w Radiu Zet. W różnych stacjach prowadził programy reality show, był gospodarzem, a nawet współprowadzącym tras koncertowych. Teraz będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli. Czy jej podoła? Sprawdź, co o nim wiemy!

Prowadzący Dzień Dobry TVN Damian Michałowski - kim jest?

Podczas dzisiejszej konferencji TVN, na której zaprezentowana została nowa ramówka stacji przedstawiono nowych prowadzących program śniadaniowy. Do tej pory w naszych domach gościli: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Stacja TVN postanowiła odświeżyć jednak znany i lubiany Polakom od lat format i... zaczęła od prowadzących.  Nowe twarze w Dzień Dobry TVN pojawią się już od marca! To, jak zapowiedział Edward Miszczak, dopiero pierwsza ze zmian, jakie planują wprowadzić

Nowymi prowadzącymi zostali właśnie Paulina Krupińska i Damian Michałowski. Modelka od kilku lat figuruje w telewizji i spełnia się jako prezenterka. Damian Michałowski do tej pory w telewizji pojawiał się gościnnie. Teraz będzie miał okazję dać się poznać widzom od nowej strony. Kim jest Damian Michałowski?  Sam o sobie mówi „Jestem radioholikiem”. I faktycznie, trudno się z tym nie zgodzić. Od dziesięciu lat śwetnie radził sobie jako prezenter w Radiu Zet. Swoją karierę dziennikarską rozpoczął w 2006 roku w Akademickim Radiu Index w Zielonej Górze. Dwa lata później zaczął pracę w Radiu TOK FM w Warszawie w dziale sport. W 2010 roku jego głos można było usłyszeć w Radiu Zet, gdzie początkowo również prowadził programy sportowe. Chwilę później został prowadzącym poranną audycję Dzień dobry bardzo

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

Jego kariera nabrała tempa kilka lat temu. Zaczął pojawiać się jako reporter Radia Zet w takich programach jak: The Voice of Poland, Czar Par, Mam talent czy Szansa na sukces. Miał także okazję współprowadzić koncerty sylwestrowe w TVP2 czy być gospodarzem letniej trasy koncertowej Radia Zet i TVP2. „Ale spotkaliśmy się też przecież na koncertach w Polsacie (Przebojowe Lato Polsatu i Radia ZET) i w TVN (Morze Przebojów), a do tego dwa razy witaliśmy wspólnie Nowy Rok. Do północy odliczaliśmy podczas Sylwestra z Dwójką we Wrocławiu (2015/2016) i Zakopanem (2016/2017, 2018/2019)”, wymienia na swojej stronie.

W 2017 roku poprowadził pierwszą edycję reality show Wyspa przetrwania w telewizji Polsat. „Poprowadzenie tego programu było też największym dotychczasowym wyzwaniem w mojej karierze i niesamowitą przygodą”, czytamy na oficjalnej stronie Damian Michałowskiego.

Życie prywatne Damiana Michałowskiego - żona, dzieci

Gdyby miał się przedstawić powiedziałby: „Ojciec, mąż, prezenter radiowo-telewizyjny. W takiej kolejności. Jestem urodzonym optymistą, a moje motto brzmi: nie ma złych doświadczeń. Pochodzę z Zielonej Góry, którą kocham całym sercem”, czytamy na jego stronie. Prywatnie Damian Michałowski jest ojcem dwójki dzieci – Heleny i Henryka i nie da się nie zauważyć, że dzieci są dla niego całym światem. O żonie Damiana Michałowskiego niewiele wiadomo. W jednym z wywiadów prezenter zdradził, że ma na imię Pola.

Warto dodać, że pierwsze dziecko Damiana Michałowskiego, Henryk, przyszedł na świat w sierpniu 2016 roku. „Wtedy pojawił się na świecie i pokochałem go miłością bezinteresowną, mimo że przez niego nie było mnie na bardzo dobrej imprezie. Urodził się tego samego dnia co mój przyjaciel i jednocześnie świadek na ślubie”, napisał w swoim felietonie dla kobieta.pl. Drugie dziecko Damiana Michałowskiego, córeczka Helenka przyszła na świat w maju 2019 roku. 

Na Instagramie Damiana Michałowskiego mamy okazję nieco bliżej przyjrzeć się jego życiu prywatnemu. Prezenter chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia z Helenką i Henrykiem. „Byłem obecny przy dwóch porodach i wspierałem Polę jak tylko mogłem. Rozpierała mnie wtedy duma, że jest taka dzielna. A jak zobaczyłem Henia, a później Helę… to jest nie do opisania. Najpiękniejszy był moment tuż po porodach. Zostaliśmy wtedy z dziećmi sam na sam. Przytuleni do siebie w trójkę, przez kilka godzin”, wyznał w rozmowie z Kasią Karaim dla ladnebebe.pl

Teraz Damian Michałowski będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli - prowadzącego Dzień Dobry TVN. Czy sobie poradzi? Trzymamy za niego kciuki!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Damian Michałowski (@ojciecredaktor)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.