TVP, Viva! 17/2020, Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki, Maciej Kurzajewski, Marzena Rogalska, Katarzyna Cichopek
Fot. Waldemar Kompała
ZE ŚWIATA TELEWIZJI

Nowa prowadząca zadebiutowała w Pytaniu na Śniadanie. Co dalej z Marceliną Zawadzką?

Gabriela Czernecka 14 października 2020 09:52
TVP, Viva! 17/2020, Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki, Maciej Kurzajewski, Marzena Rogalska, Katarzyna Cichopek
Fot. Waldemar Kompała

Program Pytanie na śniadanie ma nową prowadzącą. We wtorek u boku Tomasza Wolnego zadebiutowała Małgorzata Opczowska. Skąd taka zmiana i co stało się z Marceliną Zawadzką? Poznajcie szczegóły.

Nowa prowadząca Pytanie na Śniadanie: Małgorzata Opczowska

Małgorzata Opczowska zastąpiła Marcelinę Zawadzką w roli prowadzącej Pytanie na Śniadanie. Kim jest Małgorzata Opczowska? To 32-letnia dziennikarka do tej pory prowadziła programy w TVP Info. Z Telewizją Polską związana jest od dwunastu lat. Początkowo pracowała w TVP Kraków, a od lutego 2019 roku prowadzi serwisy TVP Info. W czerwcu 2020 roku dziennikarka została współprowadzącą programu Studio Polska. Wcześniej pracowała w TVN Gra, gdzie prowadziła między innymi: Granie na śniadanie, Wyścig po kasę czy Zabawę od kuchni. Prywatnie Małgorzata Opczowska ma syna, z którym często wrzuca zdjęcia na Instagram.

Teraz miała okazję poprowadzić poranny program u boku Tomasza Wolnego. Tuż przed wtorkowym wydaniem Pytania na śniadanie na Facebooku programu pojawiła się taka informacja: „Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny spędzą z Wami wtorkowy poranek, dzień dobry Kochani Pytacie, co z Marceliną? Włączcie Dwójkę o 7.55 - wyjaśnimy. Dziś witamy nową prowadzącą na naszym pokładzie - Małgosiu, czuj się z nami dobrze, życzymy Ci sympatii naszych najlepszych widzów i samych sukcesów!”, mogliśmy przeczytać.

Małgorzata Opczowska i Tomasz Wolny Tej spędzą z Wami wtorkowy poranek, dzień dobry Kochani :) Pytacie, co z Marceliną?...

Opublikowany przez Pytanie na śniadanie Poniedziałek, 12 października 2020

Na wizji Tomasz Wolny zdradził, co dzieje się teraz z Marceliną Zawadzką: „Dzień dobry. Tomasz Wolny i Małgorzata Opczowska. No to skoro państwo już się poznali, to jeszcze dwa słowa wyjaśnienia. Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską. Dzień dobry”, powiedział prowadzący.

Kilka słów powiedziała także Małgorzata Opczowska: „Bardzo serdecznie witam państwa, witam Tomka, witam całą ekipę. Mam nadzieję, że będziecie mnie państwo bardzo mile przyjmować w swoich domach. Wiem, jak duża to jest odpowiedzialność. Mam nadzieję, że te poranki miło nam przeminą”. Pozostaje nam trzymać kciuki za nową prowadzącą. Myślicie, że poradzi sobie w tej roli? 

Nowa prowadząca Pytanie na Śniadanie Małgorzata Opczowska
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER East News

Nowa prowadząca Pytanie na Śniadanie Małgorzata Opczowska
Fot. Jan Bielecki/East News

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.