Nie żyje bohater programu Polsatu, Stanisław Rzepka
Fot. Facebook: @Górale - Polsat Play
POŻEGNANIE

Nie żyje uczestnik słynnego programu telewizji Polsat. Stanisław Rzepka miał zaledwie 20 lat 

Znamy datę pogrzebu... 

Karol Sowa 24 lutego 2023 20:56
Nie żyje bohater programu Polsatu, Stanisław Rzepka
Fot. Facebook: @Górale - Polsat Play

Niedawno media obiegła bardzo smutna informacja. Zmarł Stanisław Rzepka, uczestnik programu Górale. Miał zaledwie 20 lat. Słynny "Staszek" był jednym z ulubionych uczestników reality show. W jednym z odcinków przyznał, że kocha konie. Chciał również, żeby jego dziewczyna podzielała tę pasję... Niestety, jego plany przerwała nagła śmierć... 

Kim był Stanisław Rzepka?

W reality show występują mieszkańcy Podhala, którzy pokazują widzom, jak wygląda ich codzienne życie. Uczestnicy opowiadają tam o swoich zwyczajach, tradycjach czy kulturze. A jaki był Stanisław Rzepka, czyli "Staszek"? Był miłośnikiem koni. W jednym z odcinków przyznał: „Różnica między kobietą a koniem jest taka, że jak wchodzę do stajni, to koń się zawsze śmieje i się cieszy. A jak to baby, one zawsze humory mają...”, słyszeliśmy. Dodał również, że: „Moja dziewczyna musi kochać konie, tak jak ja je kocham. Bo jak nie, to nic z tego nie będzie. A tak, jak będzie kochała konie, to będzie pozwalać mi przy nich siedzieć. A jak nie będzie ich kochała, to awantury będą non stop [...] Jestem tak wierny, że do innych bab nie pójdę. Ale ku koniom zawsze pójdę!". 

CZYTAJ TEŻ: U jej boku stał się wzorem męża i ojca. Oto historia miłości Jana Wieczorkowskiego i Urszuli Karczmarczyk

Nie żyje Stanisław Rzepka. Uczestnik programu Górale miał 20 lat. Data pogrzebu

Niedawno media obiegła bardzo smutna informacja. Stanisław Rzepka, znany z programu Górale zmarł w wieku 20 lat. W nekrologu udostępnionym przez dom pogrzebowy czytamy: „Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 23 lutego 2023 r. odszedł od nas w wieku 20 lat, zaopatrzony sakramentami świętymi, nasz najukochańszy syn, wnuk, brat, szwagier i wujek, Stanisław Rzepka". 

Wiemy też, że uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 25. lutego 2023 roku o godzinie 12:30 w Kościele Parafialnym W Brzegach. Ciało 20-latka zostanie pochowane na pobliskim cmentarzu. 

Co więcej, na Facebooku produkcji został opublikowany poruszający wpis pożegnalny. „Górale zawsze żyją blisko nieba... 23 lutego powędrował tam — w wieku zaledwie 20 lat — Stanisław Rzepka — góral z krwi i kości i jeździec nad jeźdźcami. Pozostanie jednak w naszych sercach i naszej pamięci. Żegnaj. Będziemy tęsknić", czytamy.

Całej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Joanna Górska wygrała nierówną walkę z rakiem. Jak dzisiaj wygląda jej życie? Przeszła ogromną metamorfozę!

Nie żyje bohater programu Polsatu, Stanisław Rzepka
Fot. Facebook: @Górale - Polsat Play

TAGI #śmierć

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.