Nie żyje siostra George'a Michaela
Fot. East News
POŻEGNANIE

Nie żyje siostra George'a Michaela. Miała 55 lat  

Melanie Panayiotou zmarła w trzecią rocznicę śmierci brata

Redakcja VIVA! 27 grudnia 2019 19:15
Nie żyje siostra George'a Michaela
Fot. East News

Siostra George’a Michaela nie żyje. Melanie Panayiotou podobnie jak brat zmarła Boże Narodzenie. Ciało kobiety znaleziono w jej domu w północno-zachodnim Londynie. Co było przyczyną śmierci Melanie?

Melanie Panayiotou nie żyje

Na razie szczegóły nie są znane. Ciało Melanie znalazła druga siostra George'a Michaela - Yioda. O godzinie 19:35 policję wezwali ratownicy medyczni. Śledczy w oświadczeniu dla Mirror podkreślili, że Melanie Panayiotou prawdopodobnie zmarła z przyczyn naturalnych. Koroner sporządzi odpowiedni raport, w którym uwzględni okoliczności śmierci siostry słynnego wokalisty. Policja nie podejrzewa, by w śmierć kobiety były zamieszane osoby trzecie.

„Śmierć nie jest traktowana jako podejrzana. W raporcie zostaną opisane jej okoliczności”, poinformowano.

,,Możemy potwierdzić, że Melanie zmarła nagle. Chcielibyśmy poprosić o poszanowanie prywatności rodziny w tym bardzo trudnym momencie", zaznaczył John Reid, prawnik rodziny. 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.