Fot. Facebook
Pożegnanie

Patryk Kalski nie żyje. Prokuratura ujawniła przyczynę śmierci biznesmena

Były partner Doroty Gardias zmarł niespodziewanie w Nowy Rok

Marcjanna Maryszewska 4 stycznia 2023 11:05
Fot. Facebook

Patryk Kalski odszedł na początku stycznia w wieku 43 lat. Jego nagłą śmierć bada obecnie prokuratura. Przeprowadzono już sekcję zwłok, której wyniki przekazano do informacji publicznej. Na co zmarł były partner Doroty Gardias?

Patryk Kalski nie żyje. Ujawniono przyczynę śmierci

Wiadomość o niespodziewanej śmierci biznesmena obiegła media w poniedziałek. Mężczyznę odnaleziono martwego w swoim garażu. Patryk Kalski był trenerem koszykówki, wykładowcą, trenerem strzelectwa i założycielem strzelnicy w gdyńskich Kolibkach, a także właścicielem firmy nagłośnieniowo-oświetleniowej Akart Studio. Ponad dekadę temu związany był z dziennikarką Dorotą Gardias. Para snuła poważne plany na przyszłość, lecz ostatecznie ich drogi rozeszły się w 2012 roku.

Mężczyzna nie był jednak długo sam. Jeszcze w tym samym roku związał się z Karoliną Kalską. Jeszcze w październiku 2022 roku trener strzelectwa chwalił się 10. rocznicą ślubu z ukochaną...

ZOBACZ: Nie żyje Patryk Kalski. W przeszłości był wielką miłością Doroty Gardias

Dorota Gardias, Patryk Kalski, 6.08.2011

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

„Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 1 stycznia 2023 r. odszedł od nas Patryk Kalski. O uroczystościach pogrzebowych zawiadomimy wkrótce. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Rektor, Senat i cała społeczność akademicka”, czytaliśmy na stronie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, na której od wielu lat wykładał.

Sprawą zainteresowała się prokuratura, która obecnie bada okoliczności tajemniczej śmierci 43-latka. Przypomnijmy, że pierwsze nieoficjalne informacje wskazywały na zawał serca. We wtorek z kolei przeprowadzono sekcję zwłok, a w rozmowie z Plejadą prokurator Grażyna Wawryniuk ujawniła oficjalną przyczynę zgonu mężczyzny. Na ten moment nie wykluczono w pełni udziału osób trzecich.

„Jest już wstępna opinia po przeprowadzonej sekcji zwłok, z której wynika, że przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Natomiast, co spowodowało tę niewydolność, trzeba będzie poczekać na dodatkowe badania. Na tym etapie postępowania nie wynika, aby do zgonu doszło z udziałem osób trzecich, ale poczekajmy na wyniki sekcji i postępowania”, powiedziała.

Fot. Facebook

Mama Patryka Kalskiego przerywa milczenie

Patryk Kalski na kilka dni przed śmiercią był bardzo mocno zaangażowany w sprawę zaginionej przed laty Iwony Wieczorek. Ten tragiczny incydent miał związek z sopockim klubem Zatoka Sztuki, z którym współpracowała firma nagłośnieniowo-oświetleniowa zmarłego. Jak podało PAP, mężczyzna chciał pomóc w odnalezieniu dziewczyny. Niestety nie zdążył… 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Ewa Krawczyk we wzruszających słowach odniosła się do fanów męża. Ma prośbę chwytającą za serce

Po stracie syna matka biznesmena zamieściła w mediach społecznościowych tajemniczy komentarz, który wywołał lawinę spekulacji... „Krwawi mi serce. Tak bardzo go kochałam. To mój syn. Zawsze był szczery i widział prawdę. Czy musiał zapłacić za to najwyższą cenę?” 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.