Fot. Facebook
Pożegnanie

Nie żyje Patryk Kalski. W przeszłości był wielką miłością Doroty Gardias

Mężczyzna miał 43 lata. Co było przyczyną jego śmierci?

Marcjanna Maryszewska 2 stycznia 2023 20:50
Fot. Facebook

Zmarł Patryk Kalski, przedsiębiorca i trener strzelectwa z Trójmiasta. Ponad dekadę temu związany był z uznaną dziennikarką, Dorotą Gardias. Łączyło ich wielkie uczucie, które zakończyło się nagle… Jaka była przyczyna śmierci byłego partnera prezenterki?

Patryk Kalski nie żyje. Zmarł były partner Doroty Gardias

O śmierci mężczyzny poinformowano na stronie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Patryk Kalski zmarł niespodziewanie 1 stycznia, mając zaledwie 43 lata… „Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 1 stycznia 2023 r. odszedł od nas Patryk Kalski. O uroczystościach pogrzebowych zawiadomimy wkrótce. Rodzinie i Bliskim składamy wyrazy głębokiego współczucia. Rektor, Senat i cała społeczność akademicka”, czytaliśmy.

CZYTAJ TAKŻE: Nie żyje Andrzej Szopa, aktor znany z ''Klanu" i ''Plebanii"

Fot. Facebook

Z nieoficjalnych informacji wynika, że biznesmen zmarł na zawał serca. Prywatnie Patryk Kalski był trenerem koszykówki, wykładowcą, trenerem strzelectwa i założycielem strzelnicy w gdyńskich Kolibkach, a także właścicielem firmy nagłośnieniowo-oświetleniowej Akart Studio. W przeszłości mężczyzna miał również na koncie krótki epizod z show-biznesem jako chłopak Doroty Gardias.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wdowa po Emilianie Kamińskim tuż przed spektaklem oddała hołd zmarłemu mężowi 

Opinii publicznej dał się poznać w latach 2011-2012, kiedy to po raz pierwszy zadebiutował na salonach w towarzystwie lubianej prezenterki. Media chętnie rozpisywały się o ich tajemniczej miłości... Zakochani mieli ponoć bardzo poważne plany na przyszłość, bardzo szybko zamieszkali razem, lecz ich miłość nie przetrwała próby czasu. Żadne z nich nigdy nie zabrało głosu w sprawie powodów rozstania.

Bliskim i rodzinie zmarłego składamy najszczersze wyrazy współczucia.  

Dorota Gardias, Patryk Kalski, 6.08.2011

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Fot. Wojtalewicz Jarosław / AKPA

Dorota Gardias, Viva! 18/2022

Dorota Gardias, Viva! 18/2022
Fot. Filip Zwierzchowski/ DAS Agency

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.