Ewa Krawczyk, nagranie programu Pytanie na Śniadanie, 11.09.2021
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O tym się mówi!

Ewa Krawczyk we wzruszających słowach odniosła się do fanów męża. Ma prośbę chwytającą za serce

Wdowa po Krzysztofie Krawczyku bardzo tęskni za mężem

Aleksandra Frankowska 3 stycznia 2023 08:58
Ewa Krawczyk, nagranie programu Pytanie na Śniadanie, 11.09.2021
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Mija kolejny rok, odkąd odszedł Krzysztof Krawczyk, legenda polskiej sceny muzycznej. Jego żona, Ewa Krawczyk wciąż z nostalgią i tęsknotą wspomina męża. W najnowszym wywiadzie żona Krzysztofa Krawczyka zwróciła się do fanów, przekazując wyjątkową prośbę. Jej słowa chwytają za serce...

ZOBACZ TEŻ: Ewa Krawczyk wciąż nie pogodziła się ze śmiercią męża: „moja rana niestety nie leczy się”

Trudne relacje rodzinne

Ewa Krawczyk i jedyny syn Krzysztofa, Krzysztof Krawczyk Junior nie mają dobrych relacji. Po śmierci ojca Junior obwiniał macochę za niekorzystny dla niego testament. Twierdzi, że istniały jego dwie wersje i w drugiej ojciec był dla niego bardzo szczodry. Tymczasem w oficjalnej wersji nie dostał on uwzględniony. Konflikt między Krzysztofem Juniorem i Ewą Krawczyk wciąż trwa, chociaż Ewa ogromnie chciałaby go w końcu zakończyć, głównie przez wzgląd na pamięć o swoim zmarłym mężu.

Krzyś nie ma chęci widzieć się z Ewą ani siadać z nią przy jednym stole, bo nie widzi szczerości w takich gestach. Świąteczny czas niczego nie załatwia, kiedy rachunki są nierozliczone, a chłopak ledwo ma na skromne życie. Nie zamierza się z nią pogodzić. Junior ma do niej żal za wszystkie krzywdy. Nie chce być koło niej nawet w pobliżu 200 metrów, nie przyszedłby na święta ,nawet jakby go zaprosiła. Nie ufa jej i czułby się obco, nie wiem nawet, czy jakby mu dała złotówkę, to czy chciałby jej rękę podać – Marian Lichtman powiedział w rozmowie z Super Expressem.

Krzysztof Krawczyk, Ewa Krawczyk, Srebrne Jabłka 2006 miesięcznika
Fot. Grąbczewski/AKPA

Noworoczna prośba Ewy Krawczyk chwyta za serce

Ewa Krawczyk w rozmowie z „Faktem” odniosła się do tęsknoty za swoim mężem, ale również z nadzieją opowiedziała o nadchodzącym roku. Do jego fanów ma jedną, chwytającą za serce prośbę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Konflikt żony i syna Krzysztofa Krawczyka nadal trwa. Kłótnia przeniosła się poza granice Polski…

Nie mam żadnych postanowień związanych ze sobą. Chcę tylko, by w 2023 roku wszyscy pamiętali i dobrze mówili o Krzysiu, którego wszystkim nam brakuje – poprosiła opinię publiczną Ewa.

Jesteśmy przekonani, że fani spełnią jej prośbę. Krzysztof Krawczyk, chociaż odszedł kilka lat temu, wciąż jest żywy w sercach Polaków, a jego przeboje są na ustach wszystkich.  

 Ewa Krawczyk, Krzysztof Krawczyk, 2014
Fot. Tomasz Adamowicz / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…