Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Richardson odpowiedziała Zbigniewowi Zamachowskiemu. Co mówi o ich relacji?  

Dziennikarka obiecała sobie jedną rzecz

Olga Figaszewska 2 września 2021 12:51
Monika Zamachowska, VIVA! 10/2014
Fot. Robert Wolański

Niedawno do sieci trafiły fragmenty książki Zbigniewa Zamachowskiego, w której aktor zdecydował się opowiedzieć o początkach relacji z Moniką Richardson i zdradził kulisy ich związku. Dziennikarka postanowiła odnieść się do jednej z wypowiedzi byłego partnera. Co wyznała?

Zbigniew Zamachowski o kulisach związku z Moniką Richardson

Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson rozstali się na początku roku. To było prawdziwe zaskoczenie dla fanów gwiazdorskiej pary. Niestety ich relacja nie przetrwała próby czasu. Dziennikarka udzieliła kilku wypowiedzi, w których nie ukrywała swojego samopoczucia. Z kolei Zbigniew Zamachowski zachowywał milczenie. Oboje zaczęli już budować swoje życie na nowo u boku nowych partnerów.

Kilka dni temu głośno zrobiło się o książce aktora Zbyszek przez przypadki, w której teraz wspomina początek relacji z Moniką Richardson. „Okazało się, że oboje jesteśmy na życiowym zakręcie, w związkach, którym kończyła się data przydatności. Byliśmy w takiej samej sytuacji, łatwiej nam było się zrozumieć, zakończyć poprzednie związki i zacząć wspólne życie”, mówił artysta.

Sprawdź też: Monika Richardson gorzko o relacji ze Zbigniewem Zamachowskim! „Byłam złodziejką męża”


Zbigniew Zamachowski, VIVA! maj 2018
Fot. ROBERT WOLAŃSKI

Monika Richardson odpowiada byłemu partnerowi

Zbigniew Zamachowski zdradził, co zawdzięcza byłej partnerce. Przy okazji zwierzył się także z rzeczy, która była dla niego najtrudniejsza w ich relacji. Chodziło o nadopiekuńczość, która miała cechować Monikę Richardson.

„Monice zawdzięczam bardzo dużo. Jest ważną kobietą w moim życiu. Zawsze miałem i mam pewien problem z ogarnianiem rzeczywistości. Coraz bardziej staję się analfabetą, jeśli chodzi o wirtualny świat internetu. […] Monika to ogarnia i uwalnia mnie od tego problemu. Kłopot pojawia się wtedy, gdy ktoś za bardzo chce się tobą opiekować. Monika jest osobą nadopiekuńczą w tym sensie, że tak strasznie chce pomóc, że aż przeszkadza. Walczymy ze sobą o zakres tej opieki, bo czasem sam chciałbym zapiąć sobie kurtkę”, dodał w książce Zbyszek przez przypadki, autorstwa Beaty Nowickiej.

Monika Richardson postanowiła odpowiedzieć na słowa byłego partnera. Super Express skontaktował się z gwiazdą, by poznać jej stanowisko w tej sprawie.

„Każda miłość ma swój czas. Gdy Zbyszek mnie potrzebował, żeby zdjąć z siebie traumę straszliwego rozwodu (ciekawe, że pamięta tamto małżeństwo jako "fajne"...), to mu moja nadopiekuńczość nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie. A potem… Cóż, artyści szybko się nudzą”, komentowała. Dziennikarka przyrzekła sobie, że nigdy nie zwiąże się z artystą. „Obiecałam sobie - nigdy więcej artysty”, dodała.  

Czytaj także: Monika Richardson jest zakochana! Kim jest partner gwiazdy? 

Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.