Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
Z ŻYCIA GWIAZD

Odważne wyznanie Moniki Miller: „Kobiety mnie nie podrywają, a mężczyźni...”

Wnuczka Leszka Millera przyznała, że jest panseksualna

Redakcja VIVA! 12 czerwca 2020 17:55
Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Monika Miller, wnuczka byłego premiera, nie raz podkreślała w wywiadach, że znane nazwisko nigdy nie ułatwiało jej życia. Nie zawsze potrafiła porozumieć się z otoczeniem, zmagała się z problemami zdrowotnymi... Jednak z czasem w pełni zaakceptowała siebie i nie boi się mówić głośno, co myśli.

Monika Miller jest panseksualna

25-latka konsekwentnie stara się spełniać swoje artystyczne pasje. Wzięła udział w ostatniej edycji show Taniec z Gwiazdami, i nagrała teledysk do piosenki W bezruchu. Znana jest jednak przede wszystkim z tego, że nie unika trudnych tematów.

Monika Miller na początku tego roku wyznała, że jest biseksualna, ale teraz wytłumaczyła, że bardziej utożsamia się z panseksualizmem. Jak przyznała podczas rozmowy z portalem Pomponik, wygląd drugiej osoby nie jest dla niej istotny.

„Bardziej pociąga mnie to, czy ktoś jest ambitny, kreatywny, taki żywy. Nie spotykasz takich osób na codzień. To mnie pociąga, to jest atrakcyjne”, wytłumaczyła.

„Kobiety mnie nie podrywają, a z mężczyznami to jest tak... Albo ja trafiam na nieodpowiednie osoby, albo już mnie to nie kręci, bo coś ewidentnie jest nie tak”, dodała.

Odważne wyznanie Moniki Miller spotkało się z pozytywnym odbiorem jej fanów, którzy zauważyli, że w ten sposób wnuczka Leszka Millera wspiera społeczność LGBT. „Mogę powiedzieć, że jeżeli chodzi o moje grono obserwujących, spotkałam się z dużym poparciem i życzliwością”, przekazała portalowi Plotek.pl.

Jak dodała w rozmowie z Plotkiem, „[...] szkoda, że nasz kraj jest tak zacofany w tych sferach. Im bardziej ludzie w Polsce burzą się z powodu LGBT i mojej opinii, tym bardziej pokazują mi, że mam rację”. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

Monika Miller, Leszek Miller

Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.