Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

To nie były plotki! Trwają wielkie przygotowania. Monika Miller pokazała się w sukni ślubnej 

Wygląda jak księżniczka!

Olga Figaszewska 31 maja 2024 13:51
Monika Miller
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Monika Miller przygotowuje się do najważniejszego dnia w swoim życiu. Aktorka wspólnie z ukochanym planuje ślub! Niedawno poszukiwała idealnej sukni ślubnej, a kulisy publikowała w mediach społecznościowych. Jedna z kreacji zrobiła piorunujące wrażenie na obserwatorach.

Monika Miller u boku ukochanego odnalazła szczęście. Poważnie myślą o wspólnej przyszłości

Swoim szczęściem chciałaby się podzielić z całym światem. U boku ukochanego buduje swoją przyszłość. Nie szukała miłości, ale to ona odnalazła ją sama, gdy przestała wierzyć to wielkie uczucie. Wybranek Moniki Miller od 11 lat mieszka w Polsce, dokąd przeprowadził się z Ukrainy. Pavlo Moskalenko jest muzykiem, gra w klubach, komponuje i obraca się w gatunku eterycznego techno, a także zajmuje się modelingiem. „Podobnie jak ja jest introwertykiem, nie lubi szaleć w klubach, woli spędzać czas w domu. Mój związek z Pawełkiem jest najlepszym, co do tej pory spotkało mnie w życiu”, wspominała Monika Miller w rozmowie z Aliną Mrowińską dla VIVY! w kwietniu 2024 roku.

Zobacz też: Anna Wyszkoni pokazała 12-letnią córkę! Pola ma wielką pasję i przypomina sławną mamę

Zakochani poznali się na  imprezie u znajomych. Świetnie im się razem rozmawiało, okazało się, że wiele ich łączy. Pavlo szukał potem kontaktu z aktorką i choć ona zwlekała ze spotkaniem, w końcu udało im się wybrać na randkę. To bratnie dusze! „Jesteśmy z tego samego roku, on jest starszy o trzy miesiące, ja się urodziłam w Kamieńcu Podolskim, który jest oddalony od jego Winnicy o dwie godziny jazdy samochodem. […] Widzę, że jesteśmy wychowani w podobny sposób, mamy podobne wartości, oboje jesteśmy tradycjonalistami”, wspominała niedawno na łamach VIVY! Monika Miller.

Szybko podjęli decyzję o wspólnym zamieszkaniu. Oboje mocno się wspierają i cieszą wspólnymi chwilami. „Pawełek bardzo mnie motywuje i co najważniejsze, daje ogromne poczucie bezpieczeństwa”, dodawała influencerka.  Jeszcze nigdy nie była tak szczęśliwa, jak teraz.  

Monika Miller, Viva! 7/2024
Fot. ŁUKASZ KUŚ

Monika Miller przygotowuje się do ślubu? Pokazała wymowne zdjęcie w sukni ślubnej

Para poważnie myśli o wspólnej przyszłości. Ślub? Tradycyjnie w cerkwi. Suknia? Koniecznie biała. „No i przede wszystkim dzieci. Dużo dzieci. Przynajmniej czwórka. Oboje tego chcemy. Najpierw miała być dwójka, z czasem przekonałam Pawełka, żeby była trójka. Stanęło na czwórce”, wspominała aktorka w kwietniowym wydaniu VIVY!.

Czyżby wielki dzień Moniki Miller i Pavla Moskalenko zbliżał się wielkimi krokami? Jakiś czas temu aktorka wyznała, że wyczekuje pierścionka zaręczynowego. „Ja go pytam czasem, tak raz na tydzień przynajmniej, co on o tym (przyp. red. ślubie) myśli. On powiedział mi dzisiaj, że jest człowiekiem spontanicznym, wydaje mu się, że to będzie szybciej, niż mu się wydaje. Może pewnego dnia wstać i powiedzieć "dobra, idę kupować pierścionek", opowiadała w rozmowie z Jastrząb Post.

Tymczasem influencerka ma za sobą przymiarki sukien ślubnych, a w salonie towarzyszyła jej koleżanka z programu Królowe przetrwania, Edyta Folwarska. Obie panie zamieściły w mediach społecznościowych kilka nagrań. Na jednym z nich widać Monikę Miller w pięknej kreacji, ozdobionej kryształkami. Wyglądała jak księżniczka! Jednak w sieci pojawiły się komentarze, że jest ona mocno ekstrawagancja i zbyt wiele odsłania. Słusznie?

"Przymierzam suknie ślubne, bo już powolutku muszę popatrzeć, co mi się podoba, co mi się nie podoba. (...) Chciałabym zamówić suknię ślubną. Tak naprawdę to trzy suknie ślubne, bo chciałabym mieć właśnie trzy. Przymierzyłam parę modeli. (...) Wzięłam najlepszą przyjaciółkę, która mi doradzała, co dobrze wygląda, a co nie", zwierzała się w Dzień Dobry TVN. 

Zakochanym życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Sprawdź też: Dorota Szelągowska miała nazywać się inaczej. „Wybrałam inne imię, ale twój ojciec bardzo się mu sprzeciwiał”

Monika Miller, IG
Fot. Monika Miller, screen InstaStories @monika.milller

Monika Miller, IG
Fot. Monika Miller, screen InstaStories @monika.milller

Monika Miller, IG
Fot. Monika Miller, screen InstaStories @monika.milller

Monika Miller, IG
Fot. Monika Miller, screen InstaStories @monika.milller

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.