Anna Wyszkoni, Ania Wyszkoni, VIVA! grudzień 2022, 23/2022
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture
z życia gwiazd

Anna Wyszkoni pokazała 12-letnią córkę! Pola ma wielką pasję i przypomina sławną mamę

Artystka strzeże prywatności dzieci. Tym razem zrobiła wyjątek

Marcjanna Maryszewska 31 maja 2024 12:05
Anna Wyszkoni, Ania Wyszkoni, VIVA! grudzień 2022, 23/2022
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture

Anna Wyszkoni jest dumną mamą dwójki dzieci: dorosłego syna Tobiasza oraz nastoletniej Poli. O pociechach zawsze wypowiada się z dumą i podkreśla, że są jej największym szczęściem. Równocześnie stara się strzec ich prywatności. Jednak niedawno zrobiła wyjątek i zabrała córkę na wywiad. Internauci są zgodni — Pola to skóra zdjęta z mamy!

Ania Wyszkoni pokazała córkę. Wyglądają jak dwie krople wody!

Artystka od lat jest aktywna w mediach i branży, ciesząc się niesłabnącym zainteresowaniem. Dużo emocji wzbudzały jej sprawy osobiste oraz rozwód z ojcem swojego dorosłego syna Tobiasza. Bolesne wspomnienia ma już na szczęście za sobą, a dziś układa sobie życie u boku Macieja Durczoka, będącego również jej managerem. Para wychowuje nastoletnią córkę Polę.

Anna Wyszkoni, Maciej Durczak, Gala Fryderyki 2018

Anna Wyszkoni, Maciej Durczak, Gala Fryderyki 2018
Fot. VIPHOTO/East News

Rodzina należy do sfery osobistej, której Anna Wyszkoni starała się ściśle strzec przez ostatnie lata. Na próżno szukać było pociech u jej boku na ściankach czy telewizyjnych wywiadach. Do czasu! Gwiazda postanowiła to zmienić niedawno i zabrała 12-letnią Polę do "Demakijażu" prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza. Mama i córka wykorzystały okazję do opowiedzenia o swojej relacji oraz tego, jaką rolę odgrywają w swoim życiu.

To, co najbardziej zwraca uwagę, to podobieństwo nastolatki do jej sławnej mamy. Pola coraz bardziej ją przypomina! Czy za kilka lat będą wyglądać jak siostry?

Córka Ani Wyszkoni ma już dwanaście lat

Pola sama zaczęła udzielać się w mediach społecznościowych, a na Instagramie dzieli się swoją pasją do koni. Odcinek "Demakijażu" z jej udziałem zostanie wyemitowany już w tę niedzielę. Jej mama jest bardzo dumna z relacji, którą wypracowały na przestrzeni lat. Z czułością mówi też o swoich doświadczeniach jako rodzic.

"Póki co mój syn wszedł w dorosłość, moja córka [...] jest na takim doskonałym etapie życia, kiedy czuje się nastolatką, ale ma dużo w sobie dziecięcej energii. [...] Są też obowiązkiem ogromnym, wyzwaniem, macierzyństwo jest wyzwaniem, ale moje dzieci są moim największym szczęściem, a ich szczęście jest moim życiowym celem" — chwaliła się Anna Wyszkoni w rozmowie z Party 

Ania Wyszkoni, VIVA! 23/2022

Anna Wyszkoni, Ania Wyszkoni, VIVA! grudzień 2022, 23/2022
Fot. Marlena Bielińska/MOVE Picture

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.