Z OSTATNIEJ CHWILI

"Jesteście wspaniałą ekipą!" Monika Kuszyńska dziękuje lekarzom, dzięki którym może cieszyć się macierzyństwem

Konrad Szczęsny 23 lutego 2017 09:45

Monika Kuszyńska urodziła dziecko i wreszcie może cieszyć się upragnionym macierzyństwem. Niemała w tym zasługa personelu szpitala, dzięki któremu wokalistka może spełnić swoje marzenie.

 

Na Facebooku napisała: "Dziękujemy Wam bardzo za ciepłe słowa, życzenia i gratulacje. Ogromne podziękowanie składamy całemu personelowi Szpitala im. Madurowicza w Łodzi! Jesteście Państwo wspaniałą ekipą! Szczególne podziękowania dla Pani dr n. med. Marleny Berner-Trąbskiej, naszego dobrego Anioła. Dziękujemy! Monika, Kuba i Jeremi".

 

 

 

Polecamy też: „Cały czas mam nadzieję i wierzę, że kiedyś stanę na własnych nogach”.Monika Kuszyńska kończy 37 lat

Płeć dziecka Moniki Kuszyńskiej i Kuby Raczyńskiego

„Taaak ❤ ❤ 😍 😍. Od dziś na Ziemi nasz syn Jeremi!!!! ❤ ❤ ❤ ❤ 😍 😍 😍” - napisał na swoim Facebooku Kuba Raczyński. W ten sposób na jaw wyszła płeć dziecka pary: Monika Kuszyńska urodziła syna.

onika Kuszyńska, Kuba Raczyński, Kuszyńska urodziła
Fot. Facebook

Ciąża Moniki Kuszyńskiej

Media nie wiedziały o ciąży Moniki Kuszyńskiej. Artystka i jej mąż utrzymywali ten fakt w ścisłej tajemnicy. Jak jednak widać po reakcji Kuby Raczyńskiego, wprost nie posiadają się z radości, że powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Monika Kuszyńska o ciąży i dziecku

W jednym z wywiadów była wokalistka Varius Manx potwierdziła, że posiadanie potomstwa jest jej wielkim marzeniem.

Oczywiście, że widzę siebie w roli matki. A co będzie, co życie przyniesie, to biorę!”, wyznała w lutym 2016 r. w rozmowie z "Super Expressem" Monika Kuszyńska.

 

Gratulujemy!

Polecamy też: Monika Kuszyńska: "Wypadek i te wszystkie lata po - to są moje powtórne narodziny". Oto dowód

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.