Kiedy odbędzie się premiera filmu?

Olga Figaszewska 2 października 2018 08:01

Pod koniec września ruszyły prace nad trzecią częścią kultowej komedii Misz-masz czyli Kogel Mogel 3! Coraz więcej wiadomo na temat samego scenariusza, jak i obsady aktorów! Co ciekawe, do ekipy dołączyła również Anna Mucha! W czyją postać wcieli się gwiazda?  

Anna Mucha w Koglu Moglu 3. Kogo zagra? 

Kilka dni temu na Instagramie gwiazdy pojawiło się tajemnicze zdjęcie, podpisane: „Kochani, chciałabym podziękować wszystkim, którzy trzymali za mnie kciuki, którzy we mnie wierzyli (wierzą) i mi kibicują. udało się! dziś rozpoczęłam zdjęcia do nowego filmu 👏🏼💪🏼💪🏼💪🏼😁😁😁😁😍😍😍😍 jestem super szczęśliwa ! i dziękuje wszystkim ! którzy są wokół i dają mi moc pozytywnej energii ! Ekipo! dziękuje, ze mam szanse z Wami pracować 💋”. 

Teraz aktora zdradziła całą prawdę! Anna Mucha zagra w trzeciej części kultowej komedii Kogel Mogel 3. Nie kryje swojego szczęścia. A tajemnicę wyjawiła za pośrednictwem mediów społecznościowych, zamieszczając fotografię z Nikodemem Rozbickim. 

„Ależ u mnie ostatnio misz masz ! ba! można powiedzieć, ze nawet kogel-mogel 😜😎❤️💪🏼 #miszmasz#kogelmogel3 @kogelmogel.official#happy ”, napisała. Fani nie spodziewali się takiego obrotu spraw. W komentarzach posypały się gratulacje i słowa zachwytu. „Moj ulubiony film komediowy :) super. Wielkie gratulacje ”, „Ale super 😍uwielbiam kogel mogel, chyba znam jiz ten film na pamięć 😂a jeszcze jak Ty zagrasz w kolejnej części 👌bajka 💋 ”, czytamy.

Spekuluje się, że Anna Mucha zagra siostrę Piotrusia Wolańskiego, która będzie miała romans z synem Katarzyny Solskiej, w którego postać wciela się Nikodem Rozbicki. Jaka jest prawda? Jednemu z portali udało się dotrzeć do producentów filmu. 

Kogel Mogel 3: kiedy premiera? 

Jak udało się dowiedzieć portalowi Wirtualnemedia.pl fani kultowej komedii znów przeniosą się do wsi Brzózki. Tam po rozwodzie wraz z mamą mieszka Kasia (Katarzyna Błęcka-Kolska). Dołącza do niej syn, trzydziestoletni Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki), który przez kilka lat mieszkał w Holandii u swojego ojca.

„Poznamy także dalsze losy rodziny Wolańskich: docenta Mariana i jego ekscentrycznej żony Barbary, ich niezapomnianego synka, dziś już prawie czterdziestoletniego Piotrusia oraz jego młodszej siostry Agnieszki (Aleksandra Hamkało)”, informuje spółka MTL Maxfilm, odpowiadająca za produkcję Kogla Mogla 3.

I tak obok Grażyny Błęckiej-Kolskiej, Katarzyny Łaniewskiej, Ewy Kasprzyk, Zdzisława Wardejna, Pawła Nowisza i Wiktora Zborowskiego pojawią się również:  Maciej Zakościelny, Anna Mucha, Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Rożniatowska oraz Joanna Jarmołowicz. 

Wszystko wskazuje na to, że film w reżyserii Konrada Piwowarskiego do kin trafi na początku przyszłego roku, ale oficjalna data nie jest jeszcze potwierdzona. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bird of Paradise // 🕊

Post udostępniony przez Nikodem Rozbicki (@nikodamn)

 

1/6
Anna Mucha
Copyright @Instagram/Anna Mucha
1/6

Anna Mucha na planie Kogla Mogla 3!

2/6
Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki, Kogel Mogel 3
Copyright @Instagram/@nikodamn
2/6

Aleksandra Hamkało i Nikodem Rozbicki wraz z reżyserem, Kordianem Piwowarskim .

3/6
Nikodem Rozbicki, Anna Mucha, Kogel Mogel 3
Copyright @Instagram/@kogelmogel.official
3/6

Nikodem Rozbicki, Anna Mucha na planie Kogla Mogla 3

4/6
Nikogem Rozbicki, Kogel Mogel 3
Copyright @Instagram/@kogelmogel.official
4/6

Nikodem Rozbicki

5/6
kogel mogel
Copyright @archiwum filmu
5/6

Czy trzecia część dorówna hitowym produkcjom sprzed lat?

6/6
kogel mogel
Copyright @archiwum filmu
6/6

Prawdopodobnie film trafi do kin na początku przyszłego roku!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…