Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie są już razem! Zdecydowali się na separację

Piosenka ma już nowy romans? Całowała się z koleżanką...

Rafał Kowalski 11 sierpnia 2019 09:57
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Fot. East News

Fani Miley Cyrus i Liam Hemsworth są w szoku! Ich związek, wyglądający z boku na idealny, właśnie się rozpadł. Para ogłosiła, że na osiem miesięcy od ślubu, zgodnie podjęła decyzję o separacji. Powód? Nam wydaje się zaskakujący.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w separacji. Dlaczego?

Jeszcze w czerwcu Miley Cyrus i jej mąż przy okazji wizyty w Polsce wyglądali na bardzo szczęśliwych. Aktor dodał nawet na swój Instagram zdjęcie z żoną, której towarzyszył w trasie koncertowej. W ostatnim czasie to Liam Hemsworth dopasowywał się do planów piosenkarki… Niestety, obojgu bardziej, niż na pielęgnowaniu związku, zaczęło zależeć na sobie.

Tak rozumiemy treść poniższego oświadczenia pary. „Liam i Miley zdecydowali się na separację. Ewoluując oraz zmieniając się jako partnerzy i jednostki, postanowili, że tak będzie najlepiej, gdy oboje koncentrują się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt. Prosimy o uszanowanie ich prywatności w trakcie tego procesu”, czytamy w oświadczeniu opublikowanym na łamach People.

Na związek gwiazdorów w ostatnich miesiącach naprawdę miło się patrzyło. Nie zawsze jednak ich drogi zgodnie się krzyżowały… Para poznała się przy okazji zdjęć do filmu Ostatnia piosenka w 2009 roku. Trzy lata później byli już zaręczeni, ale tylko na rok. Miley i Liam zerwali nagle i przez kolejne 3 lata nie wchodzili sobie w drogę. 2016 rok był czasem zejścia się zakochanych, które przypieczętowano w grudniu 2018 roku ślubu. Szczęśliwym małżeństwem wokalistka i aktor byli osiem miesięcy, teraz zdecydowali się na separację.

Miley Cyrus i  Kaitlynn Carter mają romans?

Miley Cyrus nie wydaje się przejęta rozstaniem. Na najnowszych zdjęciach faktycznie nie nosi obrączki ślubnej, która zawsze jej towarzyszyła, mimo wszystko świetnie się bawi we Włoszech, gdzie spędza wakacje. Co więcej... Paparazzi przyłapali gwiazdę na trzymaniu za rękę i gorących pocałunkach z towarzyszącą jej  Kaitlynn Carter. Spektakularne zdjęcia obiegły już cały świat. Koleżanka Miley jest byłą miłością Brody Jennera, syna Caitlyn Jenner. To tylko przyjacielskie gesty czy prawdziwy romans? Miley Cyrus zawsze podkreśla, że ciągnie ją także do dziewczyn...

Żałujecie, że Liam Hemsworth i Miley Cyrus podjęli decyzję o separacji? A może macie nadzieję, że jeszcze do siebie wrócą? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Liam Hemsworth (@liamhemsworth)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kaitlynn Carter (@kaitlynn)

Met Gala 2019, Miley Cyrus, Liam Hemsworth
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?