Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives
O tym się mówi

Michał Piróg przerywa milczenie na temat stanu swojego zdrowia

„Czeka mnie jedynie rehabilitacja”, mówi tancerz

Olga Figaszewska 27 lipca 2021 11:10
Michał Piróg, VIVA! czerwiec 2019, VIVA! 13/2019
Fot. Bart Pogoda/Warsaw Creatives

W niedzielę Michał Piróg trafił do szpitala. Wtedy zamieścił w mediach społecznościowych wpis, w którym wyznał, że lekarze starają się ustalić, co mu dolega. Współprowadzący program Top Model podziękował także za wszystkie słowa wsparcia. Teraz przerwał milczenie i wyznał, co mu dolega.

Michał Piróg przerywa milczenie na temat stanu swojego zdrowia

Fani choreografa i tancerza przejęli się mocno jego sytuacją zdrowotną. „Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian … Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia”, napisał kilka dni temu Michał Piróg. W rozmowie z Plejadą dodał następnie, że ma niedowład części ciała.

„Lekarze podejrzewali udar, ale na szczęście nie był to udar, tylko jakieś neurologiczne obwodowe schorzenie. Jestem w trakcie badań, szukają. Mam niedowład części ciała”, mówił w rozmowie z portalem.

Zobacz też: Michał Piróg trafił do szpitala. W jakim stanie jest choreograf? 

Jak czuje się Michał Piróg? 

W końcu na Instagramie Michała Piróga pojawił się post, w którym opowiedział fanom o swoich dolegliwościach. Tancerz relacjonował, jak wyglądał jego pobyt w szpitalu. Podziękował personelowi za opiekę i pomoc. Teraz potrzeba czasu, by Michał Piróg wrócił do pełni sił. Najważniejsze, że nie sprawdziły się najgorsze przypuszczenia specjalistów.

„Ja już w domu… pisze żeby uspokoić, widziałem niektóre nagłówki. Jeśli są one wynikiem mojego poprzedniego postu to najmocniej przepraszam ( faktycznie szukaliśmy przyczyn mojego stanu). Lekarze na oddziale neurologii na Banach, pielęgniarki, pielęgniarze, salowe i cały personel 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽 Cały pobyt z mojej perspektywy niczym w New Amsterdam ♥️… w każdym bądź razie- będę żył, czeka mnie jedynie rehabilitacja. Na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły… przez jakiś czas będę niczym T - rex z lekkim pokurczem łapki, mogę wyglądać na jakby to powiedzieć 🤔 delikatnie zmanierowanego 🤣🤣🤣… ta łapka i jej mobilność mam nadzieje szybko się zmieni", wyznał.

,,Tak sobie myśle co by było gdyby lekarze i szpitale były tak opłacane jak piłkarze i kluby sportowe oraz kilka innych instytucji 🤔🤔🤔Czy ktoś coś z tym kiedyś zrobi ???”, dodał.

Michałowi Pirógowi życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do pełni sił! 

Zobacz też: Michał Piróg: „Wiedziałem, że mogę wrócić, kiedy świat mnie opluje. Najważniejsze mieć wsparcie bliskich”

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.