Michał Piróg
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Piróg trafił do szpitala. W jakim stanie jest choreograf? 

„Na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły”

Olga Figaszewska 26 lipca 2021 19:44
Michał Piróg
Fot. Zuza Krajewska/Warsaw Creatives

Michał Piróg w niedzielę trafił do szpitala. Tancerz i choreograf poinformował o tym swoich fanów za pośrednictwem Instagrama. Wielbiciele artysty zaniepokoili się jego stanem. Co mu dolega? W komentarzu dla jednego z portali Michał Piróg wyznał, co podejrzewali lekarze. Na szczęście tancerz jest już w domu. Jak się czuje? 

Michał Piróg o pobycie w szpitalu. Jak się czuje?

Michał Piróg cieszy się ogromną sympatią wśród widzów Top Model. Jest również cenionym choreografem i tancerzem. Jeden z ostatnich postów jego wielbicieli. Okazuje się, że w niedzielę Michał Piróg trafił do jednego z warszawskich szpitali. Wyznał wtedy, że lekarze wciąż nie wiedzą, co mu dolega.

„Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian … Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia”, napisał Michał Piróg pod zdjęciem ze sali.

Artysta może liczyć na ogromne wsparcie internautów, którzy od razu pospieszyli z dobrym słowem i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.

Zobacz też: Michał Piróg: „Wiedziałem, że mogę wrócić, kiedy świat mnie opluje. Najważniejsze mieć wsparcie bliskich”

W rozmowie z Plejadą.pl Michał Piróg wyjaśnił, że lekarze podejrzewali u niego udar.

„Lekarze podejrzewali udar, ale na szczęście nie był to udar, tylko jakieś neurologiczne obwodowe schorzenie. Jestem w trakcie badań, szukają. Mam niedowład części ciała”, mówił.

Kilka godzin temu na swoim profilu zamieścił nowy post, w którym uspokoił wszystkich wielbicieli. Choreograf jest już w domu i podziękował całemu personelowi medycznemu. Wyznał, że czeka go rehabilitacja.

„Ja już w domu… pisze żeby uspokoić, widziałem niektóre nagłówki. Jeśli są one wynikiem mojego poprzedniego postu to najmocniej przepraszam ( faktycznie szukaliśmy przyczyn mojego stanu). Lekarze na oddziale neurologii na Banach, pielęgniarki, pielęgniarze, salowe i cały personel 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽 Cały pobyt z mojej perspektywy niczym w New Amsterdam ♥️… w każdym bądź razie- będę żył, czeka mnie jedynie rehabilitacja. Na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły… przez jakiś czas będę niczym T - rex z lekkim pokurczem łapki, mogę wyglądać na jakby to powiedzieć 🤔 delikatnie zmanierowanego 🤣🤣🤣… ta łapka i jej mobilność mam nadzieje szybko się zmieni.

Tak sobie myśle co by było gdyby lekarze i szpitale były tak opłacane jak piłkarze i kluby sportowe oraz kilka innych instytucji 🤔🤔🤔Czy ktoś coś z tym kiedyś zrobi ??? ”, napisał.

Życzymy dużo zdrowia! 

Sprawdź też: Michał Piróg skomentował coming out Piaska! Nie był oszczędny w słowach

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.