Michał Szpak, VIVA! 14/2023
Fot. Zuza Krajewska
O tym się mówi!

Michał Szpak w towarzystwie siostry na koncercie. To zdecydowanie rzadki widok

Uwagę zwracała jedna rzecz!

Aleksandra Frankowska 29 września 2023 08:51
Michał Szpak, VIVA! 14/2023
Fot. Zuza Krajewska

Michał Szpak pojawił się na koncercie Patricii Kazadi, która po latach wydała nową płytę. Nie był jednak sam. Towarzyszyła mu młodsza siostra Ewa. To zdecydowanie bardzo rzadki widok, bo artysta raczej chroni swoją prywatność. Tym razem zrobił wyjątek, a oczy wszystkich skierowane były na ich wyjątkowe stylizacje. Podobni?

ZOBACZ TEŻ:  Michał Szpak nie zawsze tak wyglądał! Artysta pokazał zdjęcie z liceum

Michał Szpak pokazał najmłodszą siostrę

Po sukcesie, jaki osiągnął w programie X-Factor, Michał Szpak rozpoczął karierę solową. Został również jurorem w programie The Voice Of Poland oraz reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji. Tym razem postanowił wesprzeć również Patricię Kazadi, pojawiając się na jej koncercie w towarzystwie najmłodszej siostry.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:  Michał Szpak pocałował na scenie Beatę Kozidrak! Publiczność zszokowana

Michał Szpak, Ewa Szpak
Fot. AKPA/Kurnikowski

Jak wygląda Ewa Szpak?

Michał i Ewa Szpak wybrali z tej okazji dość mroczny look. On na biało, Ona na czarno. Długi skórzany płaszcz i koronkowa, gorsetowa bluzka z dekoltem sprawiły, że wyglądała absolutnie fenomenalnie. Kontrastujące stylizacje dodały im wyjątkowości, a wszyscy patrzyli tylko na nich. Widać, że rodzeństwo świetnie się ze sobą dogaduje, a debiut Ewy zdecydowanie zaliczamy do udanych. Czy ona również ma talent muzyczny? Może pójdzie w ślady znanego brata? 

Michał Szpak, Ewa Szpak
Fot. AKPA/Kurnikowski

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.