Michał Szpak w reklamie lakierów do paznokci Nails Company
Fot. Materiały prasowe
EXCLUSIVE

TYLKO U NAS! Wiemy, kogo Michał Szpak zastąpi w „The Voice of Poland”. Kto jeszcze zasiądzie w jury?

Konrad Szczęsny 9 czerwca 2017 11:00
Michał Szpak w reklamie lakierów do paznokci Nails Company
Fot. Materiały prasowe

Michał Szpak będzie trenerem w nadchodzącej edycji „The Voice of Poland”. Wokalista, który wygrał m.in. koncert Premier w Opolu z piosenką „Jesteś bohaterem” w 2015 r. i wywalczył dla Polski 8. miejsce na Konkursie Piosenki Eurowizji 2016 w Sztokholmie tym razem będzie oceniał młode talenty. Jak się okazuje, finalista programu X Factor zastąpi w fotelu znany i lubiany duet!

Polecamy też: Szpak, Madox, Maga. Czy mężczyźni o androgynicznym typie urody mogą odnieść w Polsce sukces?

Michał Szpak zastąpi Tomsona i Barona w „The Voice of Poland”

W ósmej edycji „The Voice of Poland” Michał Szpak zajmie miejsce duetu Tomson i Baron z zespołu Afromental. 

Producentom zależy, żeby w programie pokazać barwną osobowość Michała. Sam był zresztą finalistą formatu typu talent show, więc doskonale zna jego mechanizmy, co z pewnością pomoże mu w lepszym wykonywaniu trenerskich zadań – zdradziła nam osoba z TVP.

Polecamy też: Co łączy Dawida Kwiatkowskiego i Michała Szpaka? Będziecie zaskoczeni, że aż tak wiele!

Trenerzy „The Voice of Poland 8”

Jak udało nam się dowiedzieć, w ósmej edycji „The Voice of Poland” w innych fotelach jurorskich zasiądą Maria SadowskaAndrzej „Piasek” Piaseczny

Czwarty fotel zajmie na pewno kobieta, póki co rozważane są trzy kandydatki: Natalia Kukulska, Edyta Górniak oraz Kasia Kowalska. Sprawa nie jest jeszcze przesądzona – mówi nasze źródło.

Nagrania odcinków z udziałem trenerów mają rozpocząć się już w wakacje – obecnie stacja TVP organizuje precastingi z udziałem producentów. 

Polecamy też: Górniak, Majewski, Chylińska. Te gwiazdy odniosły sukces, mimo że... nie mają matury!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.