Viki Gabor wygląda jak Michał Szpak!
Fot. materiały prasowe, East News
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Szpak o Roksanie Węgiel i Viki Gabor: „Zaczęły zbyt wcześnie

Artysta szczerze o pułapkach show-biznesu

Konrad Szczęsny 21 stycznia 2020 16:16
Viki Gabor wygląda jak Michał Szpak!
Fot. materiały prasowe, East News

On wie, jak brutalny potrafi być show-biznes. Michał Szpak w najnowszym wywiadzie przyznał, że wiek, w którym karierę rozpoczęły Viki Gabor i Roksana Węgiel, nie jest odpowiedni. Czyha na nie wiele zasadzek i rozczarowań. Artysta podkreśla jednak, że dalsza kariera nastoletnich gwiazd zależy w dużej mierze od ich opiekunów i ludzi, którymi będą się otaczały.

Michał Szpak o Roksanie Węgiel i Viki Gabor

Jak sam przyznał, wiele razy padały w jego stronę wyzwiska i był ofiarą niewybrednych komentarzy. Z czasem się na nie uodpornił, jednak droga, którą przeszedł, była naprawdę długa. Michał Szpak nie ukrywa przy tym, że dystans i świadomość zagrożeń jest kluczowa, jeśli chodzi o funkcjonowanie w show-biznesie. W najnowszym wywiadzie 29-latek został także zapytany o to czy jego zdaniem Roksana Węgiel i Viki Gabor nie rozpoczęły kariery zbyt wcześnie... Odpowiedział na nie twierdzącą i zaznaczył, że wiele zależy od najbliższych i współpracowników obu dziewczynek.

„Obie mają ogromny talent i osobowość, dlatego trzymam kciuki przede wszystkim, za tych którzy będą je prowadzić. To duża odpowiedzialność: nie zniszczyć im kariery i nie przeciążyć pracą. Rodzice mogą trzymać pieczę, ale są zbyt blisko, przeżywają każdy sukces czy porażkę swojego dziecka. Roxie i Viki mają niezwykły, piękny start i myślę, że nie można tego zmarnować”, podkreśla w rozmowie z Anną Kusiak dla Party.pl.

Dlaczego wiek Viki i Roxie jest aż takim zagrożeniem? Ponieważ odporność psychiczna obu wokalistek jest stosunkowo niewielka.

„A z drugiej strony, kiedy ktoś zaczyna w wieku 12 lat, to jest za wcześnie. Dlatego trzeba stopniowo i pod kontrolą wchodzić w świat muzyki. Oglądałem Eurowizję Junior. Wszystko mi się podobało, kocham piosenkę Viki, ma fajny teledysk, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Roksana też świetnie radziła sobie przez ten rok, ale to nic dziwnego, takie są geny w Jaśle!”, śmieje się Michał Szpak.

Zgadzasz się z jego opinią?  

Michał Szpak nie ma wątpliwości, że Roksana Węgiel i Viki Gabor rozpoczęły kariery zbyt wcześnie:

Viki Gabor, Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY, Mat. prasowe

Dodaje jednak, że wiele zależy od ich najbliższych i współpracowników:

Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.