Fot. Łukasz Kuś
z życia gwiazd

Mama Michała Koterskiego głęboko rozczarowana postępowaniem syna. Do dziś mu to wypomina

Chodzi o ślub z Marcelą. Jednego znieść nie może

Marcjanna Maryszewska 29 maja 2024 10:05
Fot. Łukasz Kuś

Po wielu latach związku Michał i Marcelina Koterscy w końcu poprzysięgli sobie miłość na wieki. Sekretny ślub odbył się na Florydzie w USA, a w uroczystości wzięło udział zaledwie kilka osób. Zabrakło również rodzin z obu stron, nad czym szczególnie ubolewa mama aktora. Nie najlepiej zareagowała na te sensacyjne wieści...

Michał i Marcela Koterscy wzięli ślub w tajemnicy. Zabrakło ich najbliższych

Historia ich miłości to materiał na scenariusz komedii romantycznej. Po niecałym miesiącu od poznania Michał Koterski poprosił wybrankę o rękę, a następnie ogłosili, że spodziewają się dziecka. W międzyczasie zakochani zdążyli rozstać i zejść się kilkukrotnie, a modelka wiele wybaczała niepokornemu aktorowi. Gdy zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć, postanowili wnieść swój związek na kolejny poziom. Tym sposobem w nowy rok wkroczyli już jako małżeństwo.

Michał Koterski, Marcela Koterska, VIVA! 05/2024

Fot. Łukasz Kuś

W wywiadzie dla magazynu VIVA! artysta opowiadał o swoich wspomnieniach związanych z tym wielkim dniem. Przysięgę ślubną złożyli sobie jedynie w obecności świadków oraz syna. Tego dnia nie chcieli organizować hucznej uroczystości z całą rodziną. 

"Ocean, plaża, słońce, urzędniczka czeskiego pochodzenia, która mówiła po polsku, nasz Frysio z obrączkami… Marcelę w sukni zobaczyłem dopiero pod tym baldachimem. [...] Frysio był drużbą, podawał nam obrączki. Uwielbia zwracać na siebie uwagę, ale tym razem nie było wygłupów, szaleństwa. Po ceremonii powiedział: „Widziałeś, tata, nawet się nie popisywałem”. Zdawał sobie sprawę z powagi sytuacji i wzorowo wywiązał się z bycia drużbą" — wyznał wówczas.

Mama Michała Koterskiego jest wściekła na syna

Marcelina Koterska w rozmowie z portalem Pomponik również ujawniła kilka szczegółów uroczystości. Okazuje się, że wcale nie było pewne, czy faktycznie się wtedy pobiorą. Dlatego postawili na dyskrecję.

"Wydarzyło się to, co się miało wydarzyć. Troszkę to było zaplanowane, zabrałam z Polski sukienkę. Ale też trochę spontaniczne, bo nie mieliśmy biżuterii i nie mieliśmy wybranego dnia ślubu. Więc generalnie: spontanicznie i nie. Dwa dni przed wylotem podjęliśmy decyzję, że bierzemy ślub, a dzień przed wylotem dopiero poszłam przymierzyć sukienkę. Chcieliśmy, żeby to było intymne".

Michał Koterski, Marcela Koterska, VIVA! 05/2024

Fot. Łukasz Kuś

Ich rodziny również nie miały pojęcia, że z tej podróży wrócą jako mąż i żona. W związku z tą decyzją na uroczystości zabrakło m.in. mamy aktora, która nad tym faktem bardzo mocno ubolewa. Ukochana aktora przytoczyła w wywiadzie jej pełne żalu słowa.

"Michała mama okazała bardzo duże niezadowolenie i po dziś dzień uważa, że nieładnie zrobiliśmy. Że nie wiedziała, ani nie została zaproszona… Nie rozwiązujemy tego w żaden sposób. Pozostajemy w kontakcie, no ale nie można wszystkich zawsze w życiu zadowolić. Mamy kontakt poprawny" — podsumowała.  

Michał Koterski z mamą, Iwona Ciesielska, Dąbrowa Górnicza, 18.01.2022 r.

Misiek Koterski, Michał Koterski, mama Iwona Ciesielska, Dąbrowa Górnicza, 18..01.2022, Premiera filmu Gierek
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.