Joanna Przetakiewicz, Viva! 1/2023
Fot. Zuza Krajewska
O tym się mówi!

Ślub wzięła bardzo wcześnie, z mężem doczekała się trzech synów. Joanna Przetakiewicz ujawniła powody rozwodu

"To był jeden z najcięższych, długich momentów w moim życiu"

Aleksandra Frankowska 28 maja 2024 20:51
Joanna Przetakiewicz, Viva! 1/2023
Fot. Zuza Krajewska

Joanna Przetakiewicz jest jedną z najbardziej podziwianych kobiet polskiego show-biznesu. Aktualnie jest bardzo szczęśliwa u boku męża, Rinke Rooyensem. Przed laty wyszła jednak wcześnie za mąż za innego mężczyznę i dopiero niedawno ujawniła, jaki był powód ich rozstania. Para doczekała się trzech synów, jednak ich małżeństwo nie przetrwało. Co wyjawiła Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz miała 20 lat, gdy wyszła za mąż

Projektantka poznała pierwszego męża, gdy miała 20 lat. Bardzo szybko stanęli na ślubnym kobiercu, a owocem ich miłości to trzej synowie, Aleksander, Filip i Jakub. Miłość jednak nie przetrwała. Para zdecydowała się jednak na rozwód, co bardzo odbiło się na Joannie Przetakiewicz. Z dnia na dzień została samotną matką trójki dzieci i musiała udźwignąć ten ciężar na swoich ramionach. Doskonale sobie jednak poradziła. 

Aleksander Przetakiewicz, Filip Przetakiewicz, Joanna Przetakiewicz, Jakub Przetakiewicz, Joanna Przetakiewicz z synami
Fot. Radosław NAWROCKI / Forum

ZOBACZ TEŻ: Wypadek zmienił życie Moniki Kuszyńskiej: „Wreszcie wyszłam z tego więzienia, które sobie stworzyłam”

Przetakiewicz o kulisach rozwodu z pierwszym mężem

W rozmowie z Żurnalistą Przetakiewicz wyznała, jak wyglądały kulisy jej rozwodu z pierwszym mężem. Przyznała, że nie było jej łatwo, a cały ten okres bardzo wpłynął na nią i jej dzieci.

"Chciałabym się pozbyć z życia mojego rozwodu, tego, że moje dzieci cierpiały z tego powodu. To jest zawsze gigantyczny kryzys. To był jeden z najcięższych, długich momentów w moim życiu. To było zatrzęsienie ziemi, w którym bardzo trudno jest zachować taki spokój" - mówiła w rozmowie z Żurnalistą.

Joanna Przetakiewicz, Viva! Man
Fot. Zuza Krajewska

CZYTAJ TEŻ: Przez lata była chłopczycą, wyrosła na prawdziwą piękność. Jak wygląda dziś Shiloh Jolie-Pitt?

Teraz Przetakiewicz jest w szczęśliwym związku z Rinke Rooyensem. Jej życie ułożyło się dobrze, a wszystko tak naprawdę dzieje się nie bez przyczyny. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.