Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan zignorowała cenną radę Camilli Parker-Bowles. Teraz tego żałuje?

Księżna Kornwalii przeprowadziła z nią poważną rozmowę

Ksenia Krasko 25 sierpnia 2020 06:29
Meghan Markle
Fot. East News

Księżna Meghan wzbudza nadmierne zainteresowanie mediów właściwie od samego początku związku z księciem Harrym. Była aktorka nie ukrywa, że ataki i krytyka prasy są dla niej bardzo bolesne, tak samo jak kłamliwe doniesienia o jej życiu i rodzinie. Być może dlatego próbuje walczyć z tabloidami w sądzie, ale tym samym przyciąga tylko większą uwagę. Jak się okazuje, doskonale wiedziała, co ją czeka – przed ślubem z wnukiem Elżbiety II rozmawiała z nią księżna Camilla. Żona księcia Karola miała dla niej kilka ważnych rad, ale Meghan postanowiła je zignorować.

Meghan Markle zignorowała porady księżnej Camilli

Camilla Parker-Bowles doskonale wie, jak bronić się przed codziennymi atakami prasy. Ślub z miłością jej życia, księciem Karolem, wywołał wielkie niezadowolenie mieszkańców Wielkiej Brytanii, przywiązanych do zmarłej księżnej Diany i wciąż omawiających jej skandaliczny rozwód z synem królowej Elżbiety II. Związek Camilli i Karola krytykowano więc na każdym kroku i właściwie nie dawno im szans.

Według biografii Finding Freedom, być może właśnie dlatego Camilla była jedyną osobą, która tak naprawdę zainteresowała się losem zagubionej Meghan. To ona poradziła, aby żona Harry’ego nigdy nie wdawała się w otwarty konflikt z dziennikarzami – po prostu wiedziała, że będą niszczyć jej reputację do skutku. Meghan miała skupić się na pozytywnych aspektach swojej nowej roli i przywilejach z nią związanych, ale jak wiemy zignorowała te słowa i obecnie walczy w sądzie o swoje dobre imię.

Jedna z przyjaciółek Meghan Markle przyznaje w książce, że księżna Camilla „miała absolutną rację”. Jak dodaje, ta rozmowa była ważna dla byłej księżnej Sussex: „Meg zawsze była bardzo wdzięczna Camilli, która od początku mocno ją wspierała i zapraszała na przyjęcia, a także pomagała w przygotowaniach do ślubu”.

W głośnym dokumencie Harry & Meghan: An African Journey, księżna Meghan otwarcie przyznała, że nigdy nie mogła liczyć na wsparcie członków rodziny królewskiej. Wygląda jednak na to, że księżna Camilla była wyjątkiem. 

Książę Karol, księżna Camilla, królowa Elżbieta II, księżna Meghan

Książę Karol, księżna Camilla, Elżbieta II, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Kate, księżna Meghan, księżna Camilla
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.