Księżna Kate druhną Meghan Markle
Fot. East News
ZE ŚWIATA BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ

Meghan Markle poprosiła Kate Middleton, by ta została jej pierwszą druhną! Co na to Księżna Kate?

Gabriela Czernecka 19 września 2017 15:00
Księżna Kate druhną Meghan Markle
Fot. East News

Oficjalne ogłoszenie zaręczyn Meghan Markle i księcia Harry'ego lada dzień. Brytyjska prasa już spekuluje, w jakiej kreacji pojawi się aktorka, kto zostanie zaproszony na ślub i oczywiście najważniejsze, kiedy odbędzie się ceremonia. Do sieci wyciekła właśnie informacja, że Meghan poprosiła na pierwszą druhnę samą... księżną Kate!

Polecamy:  Meghan Markle po raz pierwszy otwarcie o związku z księciem Harrym: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani”

Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego

Planowanie ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego trwa! Co ciekawe, para oficjalnie nie ogłosiła nawet zaręczyn, ale przygotowania, jak piszą brytyjskie media, już się rozpoczęły. Im bliżej wyznaczonego terminu, tym więcej szczegółów wychodzi na jaw. Podobno Meghan Markle poznała już Elżbietę II, która zaakceptowała ją jako przyszłą żonę księcia Harry'ego. Przypomnijmy, że początkowo mówiono, że Meghan nie ma szans na to, by wejść do brytyjskiej rodziny królewskiej. Na drodze do szczęścia księcia Harry'ego i Meghan Markle stanęła nie tylko królowa, ale i księżna Camilla, która powiedziała wprost, że nie wyobraża sobie jej w rodzinie: „Nie możesz poślubić Harry'ego!”. 

Szybko okazało się, że to tylko plotki, a sama aktorka postanowiła nawet skomentować swój związek z księciem: „Jesteśmy parą i jesteśmy zakochani. Wiem, że nadejdzie czas, w którym będziemy musieli pójść naprzód, przedstawić siebie, opowiadać historie. Mam nadzieję, że ludzie zrozumieją, że teraz jest moment dla nas. Absolutnie wyjątkowy”, wyznała sama Meghan Markle dla Vanity Fair.

Polecamy: Księżna Camilla ostro do Meghan Markle: „Nie możesz poślubić Harry'ego”! Dlaczego atakuje partnerkę księcia?

Księżna Kate druhną Meghan Markle?

Podobno w ramach organizacji zaślubin Meghan Markle zgłosiła się o pomoc do księżnej Kate, której ślub był wydarzeniem roku. Faktycznie, wszystko zostało perfekcyjnie zaplanowane, co do najmniejszego szczegółu, nic więc dziwnego, że aktorka zapragnęła, by żona księcia Williama pełniła na jej ślubie ważną funkcję. 

Jednym z najistotniejszych wyborów, jakie musi dokonać przyszła panna młoda jest oczywiście wybór druhen. To właśnie funkcja pierwszej honorowej druhny miałaby przypaść w udziale Kate Middleton. W tym celu aktorka wysłała księżnej mały prezent. Jak informują brytyjskie media jest to warta ponad tysiąc funtów bransoletka z różowego złota z brylantami. Do pudełeczka z biżuterią dołączony był liścik z pytaniem, czy Kate zostanie jej świadkową. Jak na razie. nie wiadomo, jaką odpowiedź dała aktorce księżna. Myślicie, że się zgodzi? 

Zobacz także: Sukcesja brytyjskiego tronu Windsorów. Kto zostanie królem po Elżbiecie II? Oto pierwsza dziesiątka

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.