Księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images for the Invictus Games Foundation
Królewskie życie

Meghan Markle oburzona słowami Mariah Carey. „Odebrałam to jako obelgę”

Co piosenkarka powiedziała o księżnej Sussex?

Maria Elas 2 września 2022 14:45
Księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Chris Jackson/Getty Images for the Invictus Games Foundation

W drugim odcinku swojego podcastu Meghan Markle przeprowadzała rozmowę z gwiazdą sceny muzycznej, Mariah Carey. Księżna Sussex była wstrząśnięta komentarzem, który usłyszała od piosenkarki... „Oczywiście nie mogliście mnie zobaczyć, ale trochę zaczęłam się trochę pocić”, wyznała żona księcia Harry'ego. Później przyznała, że ten komentarz „zmroził ją”... Co takiego usłyszała od artystki?

Księżna Meghan oburzona słowami Mariah Carey

W drugim odcinku swojego podcastu „Archetypes”, publikowanego na platformie Spotify, księżna Sussex przeprowadzała wywiad z legendarną gwiazdą muzyki pop, Mariah Carey. W pewnym momencie piosenkarka żartobliwie powiedziała, że Meghan „miewa momenty, w których zachowuje się jak diwa”. Była aktorka przyznała później, że ten komentarz „zmroził ją”.

Podczas rozmowy z Mariah, księżna Sussex skoncentrowała się wokół ich doświadczeń jako kobiet mieszanych ras i tego, jak wszystko się zmieniło, gdy osiągnęły pewien poziom sławy. Poruszając stereotyp diwy gwiazdy popu, Meghan powiedziała: „to bardzo istotne, żeby ludzie zrozumieli, że [prócz prawdziwego oblicza] może istnieć ta persona, ta diwa, którą możemy udawać. To nie jest coś, co jest mi bliskie, jednakże jest dużą częścią ciebie”. Mariah Carey nie do końca się z nią zgodziła: „czasami miewasz momenty, w których zachowujesz się jak diwa. Nawet nie udawaj, że tak nie jest”. Ten komentarz wydawał się bardzo zdenerwować żonę księcia Harry'ego.

W komentarzu dodanym później do podcastu księżna Meghan wyjaśniła swoją reakcję na ten komentarz, mówiąc: „Bardzo mnie to zaskoczyło, gdy nazwała mnie diwą. Oczywiście nie mogliście mnie zobaczyć, ale trochę zaczęłam się trochę pocić”. Później dodała również „W głowie mi się kręciło od tego, jakie bzdury musiała przeczytać, by to powiedzieć”.

Czytaj też: Wielka Brytania. Księżna Kate i książę William zamieszkają w domu ze skandaliczną historią

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022
Fot. Patrick van Katwijk/Getty Images

Książę Harry i księżna Meghan, Invictus Games, 17.04.2022

Czy Mariah miała rację, nazywając Meghan diwą?

Czasami wydaje się jednak, że komentarz Mariah Carey nie był taki daleki od prawdy. Od samego początku swojego powiązania z brytyjską rodziną królewską młoda księżna budziła wiele kontrowersji. Wiele osób twierdzi także, że to właśnie przez nią skłócili się bliscy królowej Elżbiety II. Po nieudanych próbach przekonania do siebie zarówno Windsorów, jak i Brytyjczyków, była aktorka wraz z mężem, księciem Harrym, opuściła Wyspy, by na stale osiedlić się w Stanach zjednoczonych.

O swoich przykrych doświadczeniach opowiedziała niedawno w wywiadzie dla „The Cut”, jednakże zwierzenia księżnej nie spotkały się z ciepłym przyjęciem. Zamiast tego zarzucono jej „szokującą arogancję”, a królewscy eksperci szeroko ją krytykowali, nie szczędząc słów. Nic dziwnego w tym, że i tym razem Meghan poczuła się zaatakowana. „Kiedy powiedziała „diva”, miała na myśli sposób, w jaki się ubieram, postawę, ubranie, „bajeczność”, tak jak ona to widzi. Miała na myśli diwę jako komplement. Ale ja zrozumiałam to jako obelgę” wyznała księżna Sussex.  

Zobacz także: Wielka Brytania. Czego obawia się książę Harry przed publikacją swojej książki? Premiera ponownie przełożona

Mariah Carey, 24.06.2022
Fot. Prince Williams/Getty Images

Mariah Carey, 24.06.2022

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.