Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry wzięli udział w ślubie przyjaciółki, która ich ze sobą poznała!

Do Rzymu po raz pierwszy wyjechali bez syna

Weronika Kostyra 21 września 2019 09:57
Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Andrew Parsons / i-Images/i-images/East News

Księżna Meghan i książę Harry zaledwie kilka miesięcy temu zostali rodzicami. Mały Archie Harrison stał się ich oczkiem w głowie, ale para nie zwalnia tempa. Już wkrótce razem z synkiem wybiorą się z oficjalną wizytą do Afryki. Tuż przed wyjazdem książęca para Sussex wybrała się na krótką wyprawę do Włoch, aby wziąć udział w ślubie swojej bliskiej przyjaciółki. To Misha Nonoo zorganizowała dwa lata temu randkę w ciemno, na której poznali się Meghan i Harry!

Meghan i Harry na ślubie przyjaciółki we Włoszech

W ubiegłym roku Misha Nonoo bawiła się na weselu książęcej pary, więc teraz oni nie mogli zrezygnować z udziału w uroczystości. Jak podają brytyjskie media ich syn został w tym czasie w Windsorze pod opieką niani. To pierwsza samotna podróż Harry’ego i Meghan od narodzin ich pierwszego dziecka.

Ślub projektantki Mishy Nonoo i i Michaela Hessa to wielkie wydarzenie, które przyciągnęło do Rzymu wiele gwiazd, ich fanów oraz fotoreporterów. Wśród gości poza księciem Harrym i księżną Meghan widziani byli między innymi Ivanka Trump, księżniczki Eugenia i Beatrycze, a także Katy Perry i Orlando Blooom. Uroczystość weselna odbyła się w ekskluzywnym hotelu Villa Aurelia.

Księżna Meghan wybrała na tę okazję czarną kreację od Valentino oraz eleganckie kolczyki w kształcie pióra. Postawiła także na swoją charakterystyczną, swobodną fryzurę. Zobaczcie zdjęcia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The only good picture until now #meghanandharry #mishanonoowedding

Post udostępniony przez The Tig | Meghan Markle (@the_tig_official)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.