Megan Fox
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Zostawiła męża i trójkę dzieci. Związała się z młodszym artystą

Dla kogo Megan Fox straciła głowę?

Sabina Zięba 2 sierpnia 2020 17:30
Megan Fox
Fot. Getty Images

Dla wielu osób decyzja Megan Fox jest zupełnie niezrozumiana. Aktorka po dziesięciu latach małżeństwa opuściła swojego męża, a wraz z nim trójkę małych dzieci. Teraz 34-latka układa sobie życie u boku młodszego partnera i w mediach społecznościowych nie ukrywa nowego związku. Dla kogo straciła głowę?

Rozstanie i nowy związek Megan Fox

Przez miliony ludzi Megan Fox od lat uznawana jest za najpiękniejszą i najseksowniejszą kobietę na świecie. Ona sama zdawała sobie nic z tego nie robić. Gdy ze wzajemnością na planie Transformers zakochała się w Brianie Austinie Green, postawiła na rodzinę i budowanie ogniska domowego. Szybko się pobrali, potem artystka urodziła mu trójkę pociech - syn Noah ma 7 lat, córeczka Bodhi 6, najmłodsza, Journey, zaledwie 3 latka.

Kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość, że po dziesięciu latach małżeństwa postanowili się rozstać. Choć fani byli tym faktem zaskoczeni, podobno już od dłuższego czasu przechodzili kryzys. W tabloidach pojawiały się pogłoski, że w przeszłości Fox miała zostawić męża, gdy ten cierpiał na niezdiagnozowaną chorobę mózgu, której symptomy przypominały udar. Głośno było również o domniemanym romansie Greena z Courtney Stodden.

Rozstanie potwierdził sam aktor. Brian Austin w dniu jej urodzin, 16 maja, opublikował na Instagramie zdjęcie motyla i napisał: „W końcu motyle nudzą się zbyt długo siedząc na kwiatku. Zaczynają czuć się przytłoczone. To wielki, ogromny świat i chcą go doświadczyć”. Choć nie napisał wprost, że chodzi mu o Fox, wszystko wydawało się jasne. 

Po rozstaniu, do którego podobno doszło pod koniec zeszłego roku, Megan szybko znalazła pocieszenie. W marcu podczas kręcenia Północy w Switchgrass w Puerto Rico poznała Machine Gun Kelly. Produkcja filmu została wstrzymana z powodu pandemii, lecz wkrótce potem przyłapano ich podczas spaceru w Los Angeles. Następnie Fox wystąpiła w teledysku rapera pt. Bloody Valentine i tylko wzmocniła pogłoski, że ich romans przeniósł się poza ekran. 

Wówczas wydarzenia potoczyły się lawinowo. Green zaczął udzielać wywiadów, mówiąc, że zawsze będzie kochał byłą żonę i chce się z nią przyjaźnić, a Fox już nie kryła nowego partnera. W czerwcu 30-letni muzyk, którego prawdziwe nazwisko brzmi Colson Baker, na Twitterze potwierdził ich związek. E! News podawało, że byłemu mężowi Fox było przez to bardzo ciężko: „Trudno było zobaczyć ją z powrotem w świecie randek, ale stara się wypełniać swój czas swoimi dziećmi oraz przyjaciółmi”. 

Nie wiadomo, jak zareagował na ich pierwszy wspólny wywiad. Pod koniec lipca Meghan Fox i Machine Gun Kelly opowiedzieli bowiem o relacji w odcinku „Give Them Lala… With Randall”. Aktorka wyznała, że to była miłość od pierwszego wejrzenia: „Wiedziałam. Czułam, że podczas tego spotkania może mi się przydarzyć coś dzikiego, ale nie byłam jeszcze pewna, co. Po prostu poczułam gdzieś głęboko w środku, że coś z tego wyniknie”. To jednak nie był koniec jej wyznań - dodała jeszcze, że uważa rapera za „bliźniaczy płomień”, który opisała jako duszę „wzniosłą na wystarczająco wysoki poziom, by można ją było rozdzielić na dwa różne ciała jednocześnie”. Powiedziała: „W rzeczywistości jesteśmy dwiema połówkami tej samej duszy. Powiedziałam mu to niemal natychmiast, bo od razu to poczułam”. Teraz opublikowali na Instagramie pierwsze wspólne zdjęcie, które raper podpisał: „Czekałem wieczność, aby znów cię znaleźć”.

Myślicie, że to rzeczywiście tak wielkie uczucie? Czy może niebawem będzie równie głośno o ich rozstaniu? Pewne jest jedno - Brianowi musi być niebywale ciężko słuchać takich wynurzeń... Oby i do niego uśmiechnęło się szczęście!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez the Blonde Don (@machinegunkelly)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.