Serialowy Chandler Bing nie wygląda najlepiej...

Ksenia Krasko 30 czerwca 2020 07:05

Słynny amerykański aktor Matthew Perry jakiś czas temu zniknął z życia publicznego. Serialowy Chandler Bing z Przyjaciół przez długi czas ukrywał się przed ciekawskimi paparazzi, ale ostatnio udało im się zrobić kilka zdjęć gwiazdora. Według zmartwionych fanów, Perry nie wygląda najlepiej...

Co się stało z Matthew Perry?

Matthew Perry od dawna zmaga się z depresją. Problemy pojawiły się jeszcze na planie Przyjaciół, a sam aktor potwierdził, że właściwie nie pamięta kilku sezonów serialu – zażywał wtedy narkotyki i nie mógł sobie poradzić z uzależnieniem.

Zagrał w kilku filmach, ale nigdy nie zrobił wielkiej kariery w Hollywood. W ciągu ostatnich kilku lat spędził dużo czasu w ośrodkach rehabilitacyjnych lub szpitalach. W sierpniu 2018 roku musiał przejść operację z powodu perforacji przewodu pokarmowego.

W 2020 roku Perry założył profil na Instagramie, dając wielbicielom nadzieję, że czuje się lepiej i będzie bardziej aktywny w mediach. Niestety, najnowsze zdjęcia aktora ponownie zmartwiły jego fanów. Paparazzi przyłapali go na ulicach Malibu – był zaniedbany, wyglądał niechlujnie, miał brudne uranie i trampki bez sznurówek.

Niedawno pojawiły się plotki o powrocie popularnego serialu. Mamy nadzieję, że powstaną kolejne odcinki i Matthew Perry wróci na plan... A jak dziś wygląda? Zobaczcie w naszej galerii. 

1/7
Matthew Perry, Przyjaciele
Copyright @Mat. prasowe
1/7

Tak Matthew Perry wyglądał na początku przygody z serialem „Przyjaciele”. Chandler Bing bawił nas przez 10 lat, od 1994 roku.

2/7
Matthew Perry, Przyjaciele
Copyright @Mat. prasowe
2/7

Pod koniec pracy na planie widać było, jak bardzo się zmienił przez 10 sezonów serialu. Jak sam przyznał, już wtedy miał kłopoty z depresją i uzależnieniem od narkotyków.

3/7
Matthew Perry, 2000, Jak ukraść 10 milionów
Copyright @Mat. prasowe
3/7

Po sukcesie „Przyjaciół”, postanowił rozwijać karierę w Hollywood. Zagrał w kilku głośnych filmach, jak „Jak ugryźć 10 milionów” u boku Bruce’a Willisa i Rosanny Arquette...

4/7
Matthew Perry, 2009, 17 Again
Copyright @Mat. prasowe
4/7

... a także w komedii „Znów mam 17 lat” z Zac’iem Efronem. Niestety, niedługo potem zniknął z dużych i małych ekranów.

5/7
Matthew Perry, Przyjaciele, tak się zmienił serialowy Chandler Bing
Copyright @Edward Opi / SplashNews.com/East News
5/7

Tak Matthew Perry wyglądał w 2019 roku. Wtedy fani poważnie zaczęli martwić się o jego zdrowie.

6/7
Matthew Perry, 2020
Copyright @Instagram
6/7

W 2020 roku aktor założył profil na Instagramie. Pojawiły się plotki, że zrobił to celowo, ze względu na powrót „Przyjaciół”.

7/7
Matthew Perry, 2020
Copyright @DIGGZY / SplashNews.com/East News
7/7

Tak Matthew Perry wygląda dziś. Czy uda mu się odzyskać formę?

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.