Matthew Perry
Fot. Jason Merritt/Getty Images
Z ŻYCIA GWIAZD

Matthew Perry po raz pierwszy pokazał narzeczoną! Molly Hurwitz wspiera projekt aktora

Para już wkrótce weźmie ślub

Ksenia Krasko 7 grudnia 2020 09:59
Matthew Perry
Fot. Jason Merritt/Getty Images

Matthew Perry, słynny Chandler Bing z serialu Przyjaciele, ujawnił niedawno, że zamierza wziąć ślub. Jego wybranką jest młodsza o 22 lata Molly Hurwitz, managerka i producentka gwiazd. Aktor przyznał, że oświadczyny to jeden z najpiękniejszych momentów jego życia, ale jak dotąd nie publikował żadnych zdjęć ukochanej. Teraz to się zmieniło – na jego Instagramie pojawiły się fotografie Hurwitz, która wspiera niezwykle istotny projekt aktora.

Matthew Perry pokazał narzeczoną na Instagramie. Zdjęcia

Na jednym ze zdjęć Molly Hurwitz pozuje w t-shircie z napisem „Czy to może być coś więcej niż tylko koszulka?”, a na innym ma czapkę z daszkiem z podobnym pytaniem. Te fotografie nie pojawiły się na Instagramie aktora przypadkowo – Matthew Perry zaangażował narzeczoną do promowania rzeczy ze swojego sklepu. Jak zapowiedział, dochód ze sprzedaży trafi do WHO, aby wesprzeć walkę z Covid-19.

Molly Hurwitz jest bezpośrednio związana z branżą filmową i show-biznesową, jednak dopiero teraz zrobiło się o niej głośno. Para nie ujawnia wielu szczegółów swojego życia prywatnego, ale wiadomo, że są razem od około dwóch lat. W wywiadach Perry nazywa narzeczoną „najwspanialszą kobietą na świecie”, i nic w tym dziwnego, ponieważ to właśnie Molly wsparła go w walce z uzależnieniem od narkotyków i depresją.

Fani zwracają uwagę, że Hurwitz przypomina serialową ukochaną Chandlera, czyli Monikę Geller, w rolę której wcielała się Courteney Cox. Wy też widzicie podobieństwo? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.