Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski potwierdzają zaręczyny!

Podróżniczka zamieściła wzruszający post!

Gabriela Czernecka 24 sierpnia 2020 10:27
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski
Fot. East News

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Choć tworzą mocny i szczęśliwy związek od dwóch lat, nie ujawniają zbyt wielu szczegółów na temat swojego życia prywatnego. Co jakiś czas odpowiadają na pytania dotyczące ich relacji. Od niedawna  plotkowało się, że para zaręczyła się. Dziś tę radosną nowinę potwierdza sama podróżniczka.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczyli się

Od kilku miesięcy na Instagramie Martyny Wojciechowskiej pojawiały się fotografie, które wywoływały liczne domysły fanów. Już po wspólnej fotografii pary z Amsterdamu, z sierpnia ubiegłego roku, pojawiły się pierwsze doniesienia o oświadczynach Przemysława Kossakowskiego. Niedługo potem na palcu podróżniczki zauważono pierścionek przypominający obrączkę. Podróżnik wygadał się także w programie Down the Road. Zespół w trasie, opowiadając jedną z historii o uczestnikach: „Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście”, wspomniał. Wtedy po raz pierwszy określił partnerkę mianem „narzeczonej”, a program powstawał we wrześniu ubiegłego roku, co – według fanów – potwierdza teorię, że para zaręczyła się w Amsterdamie.

Dziś wszystkie doniesienia na temat zaręczyn Martyna Wojciechowska komentuje na swoim Instagramie. „Tak. Zaręczyliśmy się. Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem”, potwierdza podróżniczka. Zdradza także, dlaczego z ukochanym do tej pory nie ogłaszała tej informacji: „Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów. I tak w kółko. Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy.  A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy. Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi. OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie.  Na naszych warunkach. I bardzo dziękujemy już za uwagę. Nam wystarczy”, podpisała wspólne zdjęcie na Instagramie.

Pozostaje nam pogratulować parze i życzyć wszystkiego dobrego!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.