O TYM JEST GŁOŚNO

Martyna Wojciechowska dumna z córki! Dziennikarka nie kryje wzruszenia

Marysia osiągnęła olbrzymi sukces

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 13:31

To dla podróżniczki wyjątkowa chwila! Martyna Wojciechowska za pośrednictwem profilu na Instagramie podzieliła się z fanami radosną nowiną: jej córka, 11-letnia Marysia, zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowych zawodach! Dziennikarka nie ukrywa ogromnych emocje, jakie jej towarzyszyły, gdy ogłaszano werdykt...

Martyna Wojciechowska dumna z córki: Marysia wygrała prestiżowe zawody

Martyna Wojciechowska podkreśla w wywiadach, że córka odziedziczyła po niej zamiłowanie do sportu. Nie obawia się m.in. wspinaczki w górach, biegania, jazdy na rolkach i wyczynów akrobatycznych. Rok temu jednak Marysia postanowiła zdobywać umiejętności w indoor skydivingu, czyli lataniu w tunelu aerodynamicznym. Intensywne treningi już przyniosły spektakularne efekty! W sobotę dziewczynka zajęła pierwsze miejsce w prestiżowych zawodach, organizowanych w Katowicach. Martyna Wojciechowska poinformowała o tym, zamieszczając dwa zdjęcia córki z medalem oraz pucharem na swoim profilu na Instagramie. 

„Aaaa! PIERWSZE MIEJSCE!!!🥇Dziś Marysia zadebiutowała w profesjonalnych zawodach INDOOR SKYDIVING w Katowicach, zaledwie rok od pierwszego treningu w tunelu areodynamicznym i... WYGRAŁA w kategorii SEMI PRO! #DUMA❤
W jury zasiadała m.in. @kuczynska.maja - wicemistrzyni świata i wielka Idolka mojej Marysi!”, napisała podekscytowana dziennikarka.

W komentarzach zaroiło się od gratulacji!

Internauci gratulują sukcesu córce Martyny Wojciechowskiej

„Zuch dziewczyna”, „AaaaasaaaaaGratulacjjjjeeeeee🚀👑👑👑👑”, „Marysia cudowne dziecko jak mama 💞#martyna 💞”, komentowali zachwyceni fani.

Wśród komentarzy znaleźć można m.in. ten autorstwa aktorki Anny Dereszowskiej.

„Gratulacje!!! Fighterka! Niedaleko pada jabłko od jabłoni!”, podkreśliła gwiazda.

Wypowiedziała się również idolka Marysi i jedna z jurorek w konkursie, Maja Kuczyńska.

„Zasłużona wygrana :))😚”, zaznaczyła.

My również dołączamy się do gratulacji!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.