Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Marta Żmuda Trzebiatowska kiedyś nie miała szczęścia w miłości. „Skazałam siebie na samotność”

Dziś jest w szczęśliwym związku

Marta Nawacka 12 listopada 2023 19:53
Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Jest piękną, utalentowaną i spełnioną aktorką, a także szczęśliwą mamą i żoną. Okazuje się jednak, że w życiu prywatnym Marty Żmudy Trzebiatowskiej nie zawsze układało się kolorowo... Zanim znalazła miłość swojego życia, postanowiła uporządkować swoje życie. Jak sama wyznała, skazała się wówczas na samotność.

Marta Żmuda Trzebiatowska: kariera i życie prywatne

Dziś jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, której kariera stale się rozwija. Marta Żmuda Trzebiatowska ma na swoim koncie wiele wspaniałych kreacji aktorskich. Jest również szczęśliwą i spełnioną żoną oraz mamą. W 2015 roku wyszła za mąż za Kamila Kulę, z którym doczekała się dwójki dzieci: w 2017 urodził się ich synek, Bruno, a po trzech latach na świat przyszła córeczka pary. Okazuje się jednak, że zanim znalazła miłość swojego życia i założyła rodzinę, postanowiła uporządkować swoje życie, przez co skazała się na samotność.

Czytaj też: Nie miał kontaktu z synem, zdobył się na piękny gest. Wpis Krzysztof Skiby został doceniony przez internautów

Marta Żmuda Trzebiatowska, Viva! 23/2015
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Marta Żmuda Trzebiatowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2015 rok

Marta Żmuda Trzebiatowska szczerze o związkach

Prawdę o jednym z trudniejszych momentów w swoim życiu wyznała w książce Jolanty Kwaśniewskiej i Jakuba B. Bączka „Tacy sami. Szczerze o samotności”. Marta Żmuda Trzebiatowska postanowiła zmienić swoje życie prywatne, gdy jej kariera nabierała rozpędu. „Zrozumiałam, że coś jest nie tak z tym moim życiem i że pora je uporządkować”, wyjaśniła w publikacji. Aktorka nie ukrywa, że marzyła o tym, by założyć rodzinę. Najpierw jednak chciała poznać samą siebie i uporządkować pewne sprawy, zanim znajdzie odpowiedniego partnera.

„Po to, żeby ten potencjalny mężczyzna, którego spotkam i którego uznam za właściwego do tego, żeby razem iść z nim przez życie, spotkał już taką wersję mnie, która przerobiła swoje traumy, niepowodzenia, różne problemy tożsamościowe”, tłumaczyła Marta Żmuda Trzebiatowska w książce „Tacy sami. Szczerze o samotności”. Okazuje się, że zajęło jej to sporo czasu. Z tego powodu, jak sama podkreśliła, „sama siebie skazała na parę lat takiej prawdziwej, fizycznej samotności”.  

Zobacz także: Katarzyna Warnke straciła bliską osobę. Opublikowała poruszający wpis w mediach społecznościowych

Marta Żmuda Trzebiatowska, premiera książki
Fot. Niemiec/AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska, premiera książki "Bliżej siebie. Imiona kobiecości", 29.05.2023

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.