Marcin Rogacewicz, 2014-12-16, Ruch n Rolling , Warszawa
Fot. Press Photo Center/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Marcin Rogacewicz przez pandemię i brak pracy otworzył warzywniak. Teraz szuka pracownika!

Aktor ma dwa wymagania

Damian Brillowski 25 marca 2022 08:58
Marcin Rogacewicz, 2014-12-16, Ruch n Rolling , Warszawa
Fot. Press Photo Center/East News

Marcin Rogacewicz zdobył rozpoznawalność dzięki grze w polskich serialach m.in. „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółkach” czy „Koronie królów”. Niestety, z powodu niszczycielskiej siły pandemii został pozbawiony pracy jako aktor. Nie chcąc czekać bezczynnie na kolejne propozycje aktorskie, postanowił zrealizować marzenie z lat młodości i otworzyć warzywniak. Interes okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak się właśnie okazało, gwiazdor potrzebuje do pomocy kolejnego pracownika. W ogłoszeniu o pracę zamieścił dwa wymagania. Sprawdź, czy miałbyś szansę na etat u aktora. 

Marcin Rogacewicz prowadzi własny warzywniak 

Marcin Rogacewicz przez lata święcił triumfy w wielu polskich serialach. W pewnym momencie jednak zniknął. Nikt nie miał pojęcia, że aktor zmaga się z niszczycielską siłą pandemii. Aby utrzymać dom i sześcioosobową rodzinę, postanowił dokonać diametralnej zmiany w swoim życiu. Zmęczony czekaniem na kolejne propozycje ról otworzył warzywniak.

W niedawnym wywiadzie dla tygodnika „Rewia” aktor zdradził, dlaczego zdecydował się na tak radykalny krok w swoim życiu. „Marzenie o własnym miejscu, w którym mógłbym sprzedawać owoce i warzywa, tak ukochane przeze mnie i moją rodzinę, dojrzewało we mnie niczym zasiane ziarenko [...]. Teraz, po wielu latach pracy w zawodzie, spełniony w roli aktora, dotknięty pandemią, ale i wzbogacony nią o przemyślenia dotyczące tego, co w życiu ważne, dzięki wsparciu osób mi najbliższych i serdecznych, zaczynam realizację tego marzenia”, zwierzył się.

Warzywniak Rogacewicza nosi wdzięczną nazwę „U aktora” i mieści się przy ul. Wolność 1/3 w Warszawie. Za przysłowiową ladą klientów obsługuje nie kto inny, jak sam gwiazdor. Jak się okazuje, budka z warzywami i owocami cieszy się sporą popularnością wśród Warszawiaków. „Dziękuję wam kochani klienci, że przychodzicie i przy okazji zakupów opowiadacie swoje historie, dzielicie się przepisami, życzycie serdeczności… dzięki wam to miejsce napełnia się wyjątkowym duchem i ciepłą atmosferą”, napisał na Instagramie szczęśliwy właściciel warzywniaka.

Czytaj także: Przyczyniła się do sukcesu Apple, słabość do niej miał sam prezes Steve Jobs…

Marcin Rogacewicz, 2014-12-16, Ruch n Rolling , Warszawa
Fot. Press Photo Center/East News

Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz zatrudni pracownika do swojego warzywniaka. Ma dwa wymagania 

Nowy biznes Marcina Rogacewicz musiał okazać się niezwykle trafiony, gdyż aktor właśnie ogłosił, że szuka do pomocy nowego pracownika. „Nadszedł moment, w którym, by warzywniak mógł się dalej rozwijać, potrzebuję kogoś do pomocy”, napisał w najnowszym poście na Instagramie aktor. 

Właściciel warzywniaka ma wobec przyszłego pracownika dwa wymagania. „Zatrudnię osobę z dwoma cechami dla mnie najważniejszymi: by tak samo kochała owoce, warzywa i mój Warzywniak u Aktora jak ja, by umiała ciężko pracować i była uczciwa (jak ja). Osoby zainteresowane pracą ze mną zapraszam na rozmowę do Warzywniaka u Aktora ul. Wolność 1/3”, dodał. 

Ogłoszenie o pracę znajduje się na profilu warzywniaka na Instagramie

Życzymy Marcinowi Rogacewiczowi powodzenia w znalezieniu odpowiedniego pracownika.  

Czytaj także: Prognozę pogody zamieniał w spektakl, mówiono na niego „Wicherek”. Kim był Czesław Nowicki?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.