Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska
O tym się mówi

Marcin Hakiel znów jest zakochany! Opublikował tajemnicze zdjęcie z nową partnerką

„Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”, napisał

Marcjanna Maryszewska 8 września 2022 12:06
Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

To nie koniec życiowych rewolucji Marcina Hakiela. Tancerz niedawno rozwiódł się z Katarzyną Cichopek po 17 latach związku, dziś znów jest szczęśliwy, a przede wszystkim - zakochany! Niedawno opublikował zdjęcie z tajemniczą kobietą i wszystko wskazuje na to, że łączy ich głębsze uczucie… Kim jest jego nowa partnerka? 

Rozwód Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Tancerz znów jest zakochany?

Pod koniec sierpnia media rozpisywały się o finale rozprawy sądowej dotyczącej rozwodu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Oboje poznali się 2005 roku w programie „Taniec z gwiazdami”. Zaczynali jako partnerzy taneczni, odnieśli legendarne zwycięstwo i rozpoczęli wspólne życie. Doczekali się dwójki pociech i przez niemal dwie dekady uchodzili za jedną z bardziej zgranych i idealnych par w show-biznesie. W pewnym momencie wszystko runęło i nie zdołali tego naprawić… Swoje rozstanie ogłosili w marcu 2022 roku.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Viva! 18/2018
Fot. Olga Majrowska

Małżeństwo oficjalnie przeszło do historii 25 sierpnia 2022 roku. Byli małżonkowie postawili przede wszystkim na dobro swoich pociech, dlatego postanowili nie wojować w sądzie. Rozstali się za porozumieniem stron. „Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość i bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem" - mówiła aktorka w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Jeszcze przed rozwodem pojawiły się doniesienia na temat tego, że Marcin Hakiel już od jakiegoś czasu jest w nowym związku. Tancerz publikował zdjęcia z nowego mieszkania, widywano go z tajemniczą kobietą u boku… Dziś natomiast nie ukrywa, że na nowo układa swoje życie. 

Czytaj także: „Był wytrwały, czekał na mnie”. Oto niezwykła historia miłości Agnieszki Chylińskiej i jej męża

Marcin Hakiel opublikował zdjęcie z nową partnerką

Wszystko wskazuje na to, że Marcin Hakiel znów ma powody do szczęścia! Wstawił właśnie ujęcie z tajemniczą blondynką, która skrywa się za jego plecami. W nawiązaniu do tego zdecydował się na bardzo sugestywny opis. „Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu” - czytamy pod zdjęciem z kobietą, które wrzucił na swoje InstaStories. 

Czy tancerz zdecyduje się w najbliższym czasie ujawnić tożsamość swojej nowej miłości? Pozostaje czekać na dalszy rozwój wydarzeń. Tymczasem my życzymy zakochanym dużo szczęścia i wszystkiego najwspanialszego!  

Sprawdź także: Zuza Kołodziejczyk wzięła ślub! Kim jest wybranek zwyciężczyni Top Model?

Fot. Instagram @marcinhakiel

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?