Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego przerywa milczenie
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Mama Michała Wiśniewskiego nie chce rozwodu syna z Dominiką Tajner-Wiśniewską!

To, co zrobiła, zaskakuje...

Rafał Kowalski 21 marca 2019 13:30
Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego przerywa milczenie
Fot. East News

Prawie dziewięć lat małżeństwa Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej powoli dobiega końca. Ponad tydzień temu do mediów przedostała się informacja o tym, że parę czeka rozwód. Decyzję tę podjął wokalista. Okazuje się, że z pomysłem 46-latka prawdopodobnie nie zgadza się jego mama Grażyna. By nie doszło do rozwodu, miała posunąć się dość daleko…

Czwarty rozwód Michała Wiśniewskiego a jego mama

Grażyna Wiśniewska sama za sobą ma rozwód, ponieważ problemem w jej domu było nadużywanie alkoholu. Tym bardziej mama Michała Wiśniewskiego chciała, aby chociaż jemu ułożyło się w miłości. Chociaż za czwartym razem… Co ciekawe, źródło magazynu Rewia opowiedziało historię, z której wynika, że wokalista wniósł do sądu o rozwód już w grudniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy do Dominiki Tajner-Wiśniewskiej miało przyjść pismo informujące ją o kroku męża. Niestety nigdy ono nie dotarło do rąk córki Apoloniusza Tajnera. Dlaczego? Pani Grażyna, która mieszkała z parą w podwarszawskiej Magdalence, podobno przejęła list i zabrała go z oczu synowej.

Takie zachowanie miało swoje uzasadnienie. „Liczyła na to, że oni pogodzą się i dogadają. Dominika jest jej ukochaną synową i nie wyobraża sobie życia bez niej”, powiedział informator magazynu Rewia. Wszystko wskazuje jednak na to, że starania Pani Grażyny poszły na marne. Trzy miesiące po jej intrydze sprawa wyszła na jaw, a Dominika Tajner-Wiśniewska wyprowadziła się od męża.

Cała sprawa jest dla niej bardzo trudna. „Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale sama nie mogę zrobić nic. Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. A ja muszę to teraz uszanować. Mam złamane serce”, powiedziała czwarta żona Wiśniewskiego z rozmowie z Plejadą. To jeden z niewielu komentarzy, jakich Dominika udzieliła mediom. Menedżerka gwiazd wyznała, że żałuje wielu wypowiedzi o swoim prywatnym życiu i tym razem chciałaby więcej zachować dla siebie.

Jeżeli nadzieja o naprawie relacji między Michałem Wiśniewskim i Dominiką Tajner-Wiśniewską już się wypaliła to mamy nadzieję, że małżonkowie rozstaną się szybko i bezboleśnie, z odpowiednią dawką siły potrzebną do rozpoczęcia nowej drogi… Myślicie, że mama lidera Ich Troje mogła zrobić coś więcej? 

Grażyna Wiśniewska, mama Michała Wiśniewskiego przeszła metamorfozę!
Fot. Instagram

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.