Ewa Bem, Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News,Krzysztof Kuczyk / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Mama Anny Przybylskiej i Ewa Bem znalazły w sobie oparcie. Obie kilka lat temu pożegnały córki

Artystka opowiedziała o tej wyjątkowej przyjaźni

Rafał Kowalski 5 lutego 2022 15:59
Ewa Bem, Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News,Krzysztof Kuczyk / Forum

Każda z nich przeżyła ogromną tragedię, jaką jest śmierć dziecka. Każda z nich stara się też żyć normalnie i patrzeć z nadzieją w przyszłość. Według najnowszych informacji Ewa Bem i Krystyna Przybylska są dobrymi znajomymi. Panie skontaktowały się ze sobą kilka lat temu…

Ewa Bem o terapii i przyjaźni z mamą Ani Przybylskiej

Był rok 2014, gdy po wielu miesiącach trudnej i nierównej walki Ania Przybylska zgasła. Nowotwór trzustki okazał się niestety silniejszy. Trzy lata później przez raka mózgu musieliśmy pożegnać inną piękną i zdolną osobę – Pamelę Bem-Niedziałek. Panie pozostawiły partnerów, dzieci i zrozpaczone mamy.

Ewa Bem, by wrócić na scenę i normalnego życia, skorzystała z pomocy specjalistów. „U mnie terapia cały czas trwa. Korzystałam i wciąż korzystam. Pomagali mi psychiatrzy, terapeuci, dosłownie, kto mógł. Byłam też w grupie rodziców, których dzieci odeszły na tę chorobę. Byłam tam godzinami i czytałam. Brnęłam w to, ale dawało mi to moc, byłam blisko z Pamelą”, powiedziała w Na żywo.

Dodała też nieoczekiwanie, że ona i Krystyna Przybylska są przyjaciółkami. Panie dodają sobie sił codziennie. „To wspaniałe, bo dzielenie się doświadczeniem jest szalenie ważne. Właśnie dzięki temu zaprzyjaźniłam się z mamą Ani Przybylskiej. Jest to niezwykła więź. Codziennie witamy się na dzień dobry i życzymy dobrych snów. Nic więcej nie musimy mówić, by wiedzieć, co obie czujemy”, powiedziała wokalistka.

Czytaj także: Jarosław Bieniuk pokazał zwiastun filmu o Annie Przybylskiej: „Dopiero dziś jesteśmy na to gotowi…”

Krystyna Przybylska
Fot. Michal Wozniak/East News

Krystyna Przybylska, 2017

Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Anna Przybylska w VIVIE!

Ewa Bem o żałobie i wnukach

Przypomnijmy, że za Ewą Bem już kilka wywiadów na temat pożegnania Pameli. W jednym z nich artystka wyjaśniła przez jakie emocje musiała po kolei przechodzić. „Gdy córka odeszła, przeżyliśmy kolejne etapy żałoby. Niedowierzanie, żal, rozpacz, złość, a nawet wściekłość. W końcu przyszło też poczucie ulgi, że Melunia już nie będzie cierpiała. Krótką chwilę miałem nadzieję, że i dla mnie cierpienie się skończy”, opowiadała w Twoim Stylu.

Dziś stara się myśleć pozytywnie dla siebie, publiczności, męża i wnuków. „Wnuki wywołują we mnie uśmiech. Dają tyle radości, że wraca mi chęć do życia. Mówię sobie, że żyje się dla miłości… A jej jest wciąż sporo wokół mnie. Mój mąż - już 40 lat jesteśmy razem! - był jest wspaniałym tatą, partnerem a dziś również nadzwyczajnym dziadkiem. To wiele dla mnie znaczy”, wyjawiła Ewa Bem w tym samym wywiadzie.

Ciesyzmy się, że na drodze ulubienicy publiczności pojawiła się też tak piękna osoba jak Krystyna Przybylska. 

Zobacz też: Ewa Bem wspomina najtrudniejsze chwile. „Okrutne przeżycia zdewastowały mój spokój i radość życia”

Kim jest Gabriela Sibilska, córka Ewy Bem?
Fot. ADAM JAGIELAK/EAST NEWS

Pamela Bem-Niedziałek z mamą i siostrą, 2000 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…