Szymon Hołownia
Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/ East News
O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Hołownia: „Nie wszystkie dzieci trzeba szczepić. Tylko te, które chce się sobie zostawić” 

Słowa dziennikarza wywołały oburzenie widzów

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 13:20
Szymon Hołownia
Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/ East News

Finał Mam talent już za nami. 11. edycję show TVN zwyciężył duet Duo Destiny. Finałowy odcinek poprowadzili ulubieńcy programu, Szymon Hołownia i Marcin Prokop, którzy jak zwykle zapewnili widzom dawkę humoru. Niestety, tym razem nie obyło się bez wpadki. Wypowiedziane przez dziennikarza Szymona Hołownię słowa na temat szczepień wywołały konsternacje na twarzach zgromadzonych w studiu gości. O co chodziło?

Mam Talent: Szymon Hołownia o szczepieniach 

Mam Talent 2018 dobiegł końca. W finałowym, 11. odcinku sezonu, zobaczyliśmy 10 utalentowanych uczestników. Wśród nich byli akrobaci, wokaliści, tancerze, muzycy, iluzjonista, a nawet sportowcy! Miejsce trzecie zajął akrobata Patryk Niekłań, miejsce 2. zajęła wokalistka Emilia Nowak. Kto wygrał Mam Talent 2018? Zwycięzcą show został Duo Destiny, adagio akrobatyczne.

Zanim jednak dowiedzieliśmy się, kto zwyciężył telewizyjne show, uwagę widzów przykuły słowa wypowiedziane przez Szymona Hołownię. „Nie uważam, że wszystkie dzieci trzeba szczepić. Tylko te, które chce się sobie zostawić”. To dość kontrowersyjne słowa, biorąc pod uwagę sytuację, z jaką zmagają się rodzice w całej Polsce.

Jedni szczepią dzieci, by zapobiec chorobom, inni uważają, że choroby wirusowe i bakteryjne trzeba po prostu przejść, a szczepionki wcale nie są takie zdrowe, jak mogłoby się wydawać.  Jedno jest pewne, zdania w tej kwestii są podzielone. Nic dziwnego, że słowa Szymona Hołowni uznano za nieco ryzykowne. A Wy, co o tym myślicie?  

Szymon Hołownia i Marcin Prokop
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.