Szymon Hołownia
Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/ East News
O TYM SIĘ MÓWI

Szymon Hołownia: „Nie wszystkie dzieci trzeba szczepić. Tylko te, które chce się sobie zostawić” 

Słowa dziennikarza wywołały oburzenie widzów

Gabriela Czernecka 2 grudnia 2018 13:20
Szymon Hołownia
Fot. Maciej Luczniewski/REPORTER/ East News

Finał Mam talent już za nami. 11. edycję show TVN zwyciężył duet Duo Destiny. Finałowy odcinek poprowadzili ulubieńcy programu, Szymon Hołownia i Marcin Prokop, którzy jak zwykle zapewnili widzom dawkę humoru. Niestety, tym razem nie obyło się bez wpadki. Wypowiedziane przez dziennikarza Szymona Hołownię słowa na temat szczepień wywołały konsternacje na twarzach zgromadzonych w studiu gości. O co chodziło?

Mam Talent: Szymon Hołownia o szczepieniach 

Mam Talent 2018 dobiegł końca. W finałowym, 11. odcinku sezonu, zobaczyliśmy 10 utalentowanych uczestników. Wśród nich byli akrobaci, wokaliści, tancerze, muzycy, iluzjonista, a nawet sportowcy! Miejsce trzecie zajął akrobata Patryk Niekłań, miejsce 2. zajęła wokalistka Emilia Nowak. Kto wygrał Mam Talent 2018? Zwycięzcą show został Duo Destiny, adagio akrobatyczne.

Zanim jednak dowiedzieliśmy się, kto zwyciężył telewizyjne show, uwagę widzów przykuły słowa wypowiedziane przez Szymona Hołownię. „Nie uważam, że wszystkie dzieci trzeba szczepić. Tylko te, które chce się sobie zostawić”. To dość kontrowersyjne słowa, biorąc pod uwagę sytuację, z jaką zmagają się rodzice w całej Polsce.

Jedni szczepią dzieci, by zapobiec chorobom, inni uważają, że choroby wirusowe i bakteryjne trzeba po prostu przejść, a szczepionki wcale nie są takie zdrowe, jak mogłoby się wydawać.  Jedno jest pewne, zdania w tej kwestii są podzielone. Nic dziwnego, że słowa Szymona Hołowni uznano za nieco ryzykowne. A Wy, co o tym myślicie?  

Szymon Hołownia i Marcin Prokop
Fot. Piotr Molecki/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?