Małgorzata Zajączkowska, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 2019
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Zajączkowska podbija zachodnie kino! W Nowym Jorku spędzi intensywny czas

„Życie zaskakuje. Myślałam, że moje życie zawodowe w Stanach należy do przeszłości"

Olga Figaszewska 6 czerwca 2022 13:51
Małgorzata Zajączkowska, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 2019
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Zajączkowska należy do najpopularniejszych  polskich aktorek. Stworzyła szereg wspaniałych kreacji artystycznych. Fani mieli okazję podziwiać ją w filmach Jesteś Bogiem, Wszyscy jesteśmy Chrystusami , a także serialach Złotopolscy czy Chichot  losu. Teraz gwiazda podbija Hollywood! Tak dziś wygląda jej życie. 

Małgorzata Zajączkowska podbija zagraniczne kino

To wyjątkowy moment w jej karierze. Przed Małgorzatą Zajączkowską kolejne zawodowe wyzwania.  Polska aktorka wkroczyła już na plan zagranicznego filmu. Niedawno informowała o tym, że otrzymała jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji. Nie ukrywała swojej radości, a szczęśliwą nowiną podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Życie zaskakuje. Myślałam, że moje życie zawodowe w Stanach należy do przeszłości. I nagle wygrywam casting do głównej roli w amerykańskim filmie. W Nowym Jorku jak w domu. Chodzę po ulicach, jeszcze nie ma upałów, wszystko pachnie, jak dawniej. Trwają próby, pierwszego czerwca pierwszy dzień zdjęciowy. Życie bywa piękne”, pisała Małgorzata Zajączkowska.

Niedawno więcej szczegółów w rozmowie z mediami zdradził manager aktorki. Okazuje się, że gwiazda wcieli się w jedną z głównych ról w dramacie, a casting nie należał do najłatwiejszych.  „Casting był trudny, ale Małgosia wygrała. W Nowym Jorku spędzi bardzo intensywny miesiąc. Zagra główną rolę w dramacie. Będzie ona i amerykańska obsada. Nic więcej nie mogę powiedzieć”, mówił Maciej Gajewski w komentarzu dla Na Żywo.

Zobacz też: Cannes 2022: Ogromne wyróżnienie dla Joanny Kulig! Jej odcisk dłoni znajdzie się w Alei Gwiazd

Małgorzata Zajączkowska, Premiera sztuki Wieczór Panieński plus w Scenie Relax, 2021
Fot. TRICOLORS/East News

Małgorzata Zajączkowska, Premiera sztuki Wieczór Panieński plus w Scenie Relax, 2021

Małgorzata Zajączkowska, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 2019
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Małgorzata Zajączkowska, Gala zamknięcia 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, 2019

Kariera Małgorzaty Zajączkowskiej

Trzeba przypomnieć, że Małgorzata Zajączkowska wiele lat temu mieszkała w Nowym Jorku. Cieszy się z nowego etapu w swoim życiu. Dzięki nowej roli będzie mogła spędzić więcej czasu z synem Marcelem, który jest owocem jej związku z Karolem Steinem. Małżeństwo pary rozpadło się w latach 90.  W 1989 roku aktorka zagrała w filmie „Wrogowie” i miała szansę na wielką karierę. Sugerowano, że kreacja może jej przynieść nominację do Oscara.

„W amerykańskiej prasie pojawiły się spekulacje, że nie dostałam nominacji, bo jestem spoza układu, że nikt nie będzie we mnie inwestował, że to polityka itp. Tamtejsze gazety przyniosły mi rozgłos i znalazłam dobrego agenta, posypały się propozycje. Bardzo żałuję, bo Oscar to Oscar, niezależnie, jaki się ma do niego stosunek. Kiedyś byłam w mieszkaniu Whoopi Goldberg. Wzięłam do ręki Oscara. Ciarki po ciele mi przeszły, gdy go trzymałam w ręku. Robi wrażenie”, zdradzała w Rewii. Polka zagrała również w „Rodzinie Sary. Anons” czy „Strzałach na Broadwayu”.

Po rozwodzie z mężem aktorka postanowiła razem z synem wrócić do kraju. Marcel po ukończeniu szkoły średniej wyjechał do USA. Zawsze czuł się Amerykaninem. Tam kontynuował naukę i buduje swoją przyszłość. Jak informuje Pomponik.pl, syn gwiazdy zaciągnął się do Marines i był na kilku misjach. To dziś zamknięty etap jego życia.

Małgorzata Zajączkowska publikuje w mediach społecznościowych kadry z pobytu w USA. Nie ukrywa swojej radości!

A my gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Czytaj też: Katarzyna Groniec urodziła córkę w wieku 21 lat: „Byłam przestraszona. Musiałam radzić sobie sama”

Małgorzata Zajączkowska na premierze filmu To musi być miłość
Fot. Podlewski/AKPA

Małgorzata Zajączkowska na premierze filmu To musi być miłość", 2021
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.