Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan cała we łzach?! Gwiazda opublikowała poruszające nagranie!

„Ostatni raz niemowlaka miałam dziesięć lat temu. Dziecko po takiej przerwie, to jak pierwsze dziecko”

Olga Figaszewska 17 stycznia 2020 11:51
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się z przygotowań do powitania na świcie swojej trzeciej pociechy. Lada chwila wraz z Radosławem Majdanem zostaną rodzicami chłopczyka. Od dłuższego czasu zależało im na tym, by spełnić marzenie o powiększeniu rodziny. Kiedy tracili już nadzieję, udało się! Małgorzata Rozenek-Majdan teraz dzieli się na Instagramie z fanami uroczymi fotografiami i przemyśleniami na temat macierzyństwa. Niedawno zamieściła wzruszającą relację na InstaStories! Czego dotyczyła?

Małgorzata Rozenek-Majdan wzruszona

Małgorzata Rozenek-Majdan czerpie niesamowitą przyjemność z każdej chwili związanej z macierzyństwem. Prezenterka kompletuje już wyprawkę dla maleństwa! Wybrała się już na małe zakupy. Na swoim Instagramie opublikowała relację, na której przegląda urocze akcesoria dziecięce.

Przed wejściem do swojego ulubionego sklepu mówiła wzruszona o nowym etapie.

„Postanowiłam przyjść sobie na drobne zakupy. Przyszedł taki moment, że odwiedzam to magiczne miejsce La Millou jako przyszła mama, a nie służbowo. Nie ukrywam, że to ważny dla mnie moment. Zawsze kiedy tu przychodziłam, widziałam te rzeczy i spotykałam się z młodymi mamami. Zazdrościłam im, że szukają tu czegoś dla swoich małych dzieci. I tak marzyłam o tym momencie, szukając czegoś na wyprawkę  dla dziecko. Przyszedł ten moment. Jestem wzruszona, że mogę wybierać takie rzeczy”, zwierzała się.

„Ostatni raz niemowlaka miałam dziesięć lat temu. Dziecko po takiej przerwie, to jak pierwsze dziecko. Wszystko poszło do przodu w opiece i akcesoriach. Muszę się trochę dokształcić. Wiele z Was pomyśli, że to za wcześnie, bo to syczeń. Ale ja jestem takim typem, że wolę być gotowa na różne okazje”, wyznała.  

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.