Z ŻYCIA GWIAZD

Rodzinne zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan wywołało burzę!

Czym rozzłościła internautów?

Weronika Kostyra 19 lutego 2018 09:00

Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała się razem z mężem i synami na wakacje do Azji, by zregenerować siły po długich przygotowaniach do programu „Iron Majdan”. Od pewnego czasu publikuje słoneczne rodzinne zdjęcia. Było już o nich głośno, kiedy fotografia, na której Małgorzata i Radosław Majdanowie razem leżą na dmuchanym materacu, ujrzała światło dzienne. Internauci mieli wątpliwość, czy to nie zbyt intymna scena. Teraz jednak prawdziwa burza wybuchła wokół zupełnie innego i na pozór  niewinnego rodzinnego zdjęcia z parku rozrywki! Dlaczego?

Krytyka Małgorzaty Rozenek-Majdan

Cała rodzina podczas pobytu w Singapurze zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w studiu filmowym Universal. Uwagę internatutów przyciągnęła jednak nietypowa biżuteria, jaką miała na sobie gwiazda TVN. Jej szyję zdobił różaniec. Pod jej adresem od razu posypały się głosy krytyki i w komentarzach pod zdjęciami wywołała się żywa dyskusja. Zdania były mocno podzielone. Jedna z komentujących szczególnie ostro zaatakowała gwiazdę, pisząc: „Wiesza sobie pani różaniec na szyi, a jest reprezentantką rogatego”. Małgorzata Rozenek-Majdan niezignorowała tego ataku i szybko odpowiedziała: „Dobrze się czujesz?”.

Potem nastąpiła dalsza wymiana zdań, do której dołączali się podzieleni komentujący. Ostatecznie gwiazda zdecydowała się zablokować napastliwą „fankę”. Swoją decyzję wyjaśniła w ten sposób: „Dziwi mnie tylko, że zamiast spędzać czas ze swoimi dziećmi w miłości, wolisz spędzać czas z obcymi w nienawiści (...). Tego się nawet czytać nie da. Blokuje panią, mój instagram to nie miejsce na pani radykalizm. Mam nadzieje, że pani jako żarliwa katoliczka, spędza swój czas nie tylko na awanturach, ale też na realnej pomocy innym. To przez takie osoby jak pani polski kościół katolicki, którego wyznawczynią ja też jestem, traci wiernych”, napisała.

A jakie jest Wasze zdanie na temat różańca noszonego jako biżuteria?   ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.