Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan żałuje decyzji o dwukrotnym powiększeniu biustu. Teraz go zmniejszy

Skąd taki krok?

Rafał Kowalski 23 lutego 2021 08:57
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! Piękna na lato
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Jest mamą trzech synów, jedną z największych gwiazd TVN, a jej figura stawiana jest przez część internautek za wzór. Okazuje się jednak, że Małgorzata Rozenek-Majdan nie jest sama zadowolona z tego, jak wygląda. W ostatnim odcinku Rozenek cudnie chudnie 42-letnia prezenterka wyznała, że nie podoba się już jej biust. Już, ponieważ wcześniej powiększyła go aż dwa razy będąc przekonaną, że marzy właśnie o takim efekcie… Co teraz?

Małgorzata Rozenek-Majdan zmniejszy biust. Co na to mąż?

W nowym show TVN Style Małgorzata Rozenek-Majdan pokazuje, jak udało się jej wrócić do smukłej sylwetki po urodzeniu synka Henia. W jednej ze scen nowego odcinka prezenterka odwiedza atelier jednego z polskich projektantów i mierzy tam kolejne kreacje. Kilka z nich nie chciało dopiąć się w biuście, co sprawiło, że gwiazda zdecydowała się na osobiste zwierzenia…

Ich tematem był biust. „Jako dziewczynka w szkole baletowej byłam otoczona samymi szczupłymi osobami, sama była niezwykle szczupła. Marzyłam o pełnych kształtach. Cieszę się bardzo, że tak mi się życie ułożyło, że na te pełne kształty sobie mogłam pozwolić. Mam takie poczucie samostanowienia, które dla kobiety jest bardzo ważne. Nacieszyłam się nimi. Bardzo”, powiedziała przed kamerami mama trójki dzieci i dodała, że w przeszłości powiększyła piersi aż dwa razy.

Drugiej operacji był przeciwny sam Radosław Majdan. „Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększałam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. Nie wiem, czy chcę o tym mówić. Ale jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ale ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle. I Bogu dzięki zrobiłam sobie mniej, niż chciałam, bo na szczęście mam bardzo, bardzo mądrego lekarza”, usłyszeliśmy na wizji.

Z jeszcze większym zainteresowaniem wysłuchaliśmy kolejnych zdań, w których Małgorzata Rozenek-Majdan wyjawiła, że wkrótce podda się zabiegowi pomniejszenia piersi. Dlaczego? „A teraz mam dokładnie w drugą stronę, że już mnie one nie bawią. Chciałabym powrotu do swojej szczupłej, zwinnej i sportowej sylwetki”, mówiła. „Teraz wrócę do momentu, w którym Radziu mnie poznał. I to będzie ładnie wyglądało” dodała dając do zrozumienia, że biust zostanie pomniejszony o jeden rozmiar.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Jak po ciąży schudła Małgorzata Rozenek-Majdan?

Wszystkie sekrety dbania o szczupłą i zdrową sylwetkę Małgosia Rozenek-Majdan zdradziła w swoim nowym programie. „„Rozenek cudnie chudnie” umożliwi towarzyszenie Małgorzacie w odzyskiwaniu formy po upragnionej ciąży. Widzowie będą mieć okazję asystowania gwieździe w codziennych zmaganiach ze zrzucaniem zbędnych kilogramów. W każdym odcinku zobaczymy moc porad, przepisów i przekonamy się, że powrót do formy to bardzo długa i niełatwa droga. Nowy cykl TVN Style zburzy mit gwiazd, które już miesiąc po narodzinach dziecka mogą pochwalić się wysportowanym ciałem!”, brzmi opis programu, który emitowany jest w poniedziałki po 20:00 na TVN Style. Wszystkie odcinki dostępne są także o każdej porze na Player.pl.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.