Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Małgorzata Rozenek-Majdan chciałaby się szybko zaszczepić: „Jestem gotowa przyznać się do wieku”

Gwiazda TVN powróciła do kontrowersyjnego tematu...

Rafał Kowalski 2 kwietnia 2021 12:59
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Kilka lat temu, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan wkraczała do show-biznesu, media i internauci zaczęli rozpisywać się na temat tego, że prezenterka ukrywa swój prawdziwy wiek. Plotki urosły do tak wielkich rozmiarów, że sama gwiazda tłumaczyła tę kwestię wielokrotnie. Jej argumenty do dziś nie przekonują wszystkich… Do kwestii wieku żona Radosława Majdana powróciła chwilę temu przy okazji tematu szczepionek.

Małgorzata Rozenek-Majdan o szczepionce AstraZeneca na COVID-19

Ile lat ma naprawdę Małgorzata Rozenek-Majdan? Oficjalne informacje mówią, że 1 czerwca prowadząca Projekt Lady będzie obchodzić 43. urodziny.

Z ostatniego InstaStory uubienicy widzów wynika, że i ona miała wczoraj problem z zarejestrowaniem się na szczepienia dla jej grupy wiekowej. Przypomnijmy, że 1 kwietnia ruszyły zapisy na podanie antidotum na koronawirusa dla Polaków w wieku 40-59 lat. Ku zdumieniu pierwszych chętnych system pokazywał im, że mogą zaszczepić się nawet tego samego dnia. W ciągu dnia minister Michał Dworczyk poinformował, że był to błąd systemu. Przeprosił też rozczarowanych i obiecał, że do każdej poszkodowanej osoby zadzwoni konsultant, by umówić nowy termin podania szczepionki.

Na tę chętna jest też Małgorzata Rozenek-Majdan. W formie żartu wspomniała ona, że jest w stanie zrobić wiele, by dostać pierwszą dawkę antidotum. „Chciałam powiedzieć, że żeby dostać szczepionkę, jestem gotowa przyznać się wieku, który podobno ukrywam.  I razem z Radosławem zgłaszamy chęć zaszczepienia się nawet AstraZenecą. Czymkolwiek”, wyznała na Instagramie, po czym zwróciła się do męża. „Pysiula, zgłaszasz się czy nie? Tak tylko rzucam w eter. I jak będzie trzeba powiedzieć, że mam 52 albo ile tam mi mówią, że mam, to nie ma sprawy”, obiecała dowcipkując sobie.

„Jakbyś miała tyle lat, ile mówią, to już byś była zaszczepiona”, odpowiedział spontanicznie mąż gwiazdy TVN, Radosław Majdan.

Zobacz też: Jak mieszka Małgorzata Rozenek-Majdan? Zdjęcia domu prezenterki robią wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! październik 2018
Fot. Marta Wojtal

Kontrowersje wokół wieku Małgosi Rozenek-Majdan

Przypomnijmy, jak plotki na temat swojego wieku tłumaczyła rok temu 42-letnia mama trójki synów. „Jestem z rocznika 1978. Cała afera z moim wiekiem wzięła się z tego, że jedna ze stacji telewizyjnych podpisała mnie kiedyś, że mam 41 lat, a nie 31. Potem tabloid opublikował zdjęcie mojego dowodu, gdzie było widać datę urodzin. Na początku byłam wściekła, a potem pomyślałam, że dobrze, że wreszcie wszystko będzie jasne. Niestety, nikt nie uwierzył, że urodziłam się w 1978 roku. Hejterzy pisali wtedy, że tamten dowód był sfałszowany, bo w rzeczywistości jestem dużo starsza”, opowiadała gwiazda w Newsweeku.

Pamiętacie czas, gdy wiek Małgorzaty Rozenek-Majdan budził tak wiele emocji? Dobrze, że dziś temat pozostaje tylko zabawną anegdotą... 

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Stanisław Rozenek, Tadeusz Rozenek, Henryk Majdan, VIVA! 20/2020
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…