Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Ohme zaręczyła się z ukochanym: „Zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie” 

Czy para przygotowuje się do ślubu?

Olga Figaszewska 23 września 2022 09:15
Małgorzata Ohme, VIVA! 25/2020
Fot. Łukasz Kuś

Świetnie się uzupełniają, rozumieją i wspierają. Małgorzata Ohme odnalazła szczęście i miłość u boku Rafała Jakóbiaka. „Po raz pierwszy poczułam, że ktoś mnie nie ocenia. Że temu mężczyźnie mogę powiedzieć najgorszą prawdę na swój temat”, mówiła dziennikarka w jednym z wywiadów. Niedawno przyznała, że ukochany poprosił ją o rękę. Czy para planuje ślub?

Małgorzata Ohme jest szczęśliwie zakochana

Małgorzata Ohme ma za sobą zakończone małżeństwo. Po rozstaniu z mężem, Rafałem Ohme długo szukała miłości. Para poznała się podczas studiów. On był wykładowcą, ona studentką. Szybko stanęli na ślubnym kobiercu i doczekali się dwójki dzieci: Jerzego i Klary. Ich relacja nie przetrwała próby czasu. Byłych partnerów łączy przyjaźń i wspólnie troszczą się o dobro swoich pociech. Nie wracają do powodów rozstania. Najważniejsze, że udało im się wypracować cudowny kontakt.

Dziennikarka nie zamknęła się na miłość. Współprowadząca Dzień Dobry TVN jest w szczęśliwym związku z biznesmenem, Rafałem Jakóbiakiem. Połączyły ich życiowe doświadczenie, marzenia...

„Generalnie jest tak, że ja więcej mówię. Rafał mówi mniej, ale też nie jest tak obeznany z kamerą, bo jest osobą prywatną, a nie publiczną. W naszej relacji też zdecydowanie więcej mówię. […] Mam taki komfort życia, że mnie ktoś tak kocha, akceptuje itd., nawet jeśli nie umie mówić komplementów. Najważniejsze jest to, że Rafał okazuje miłość i dzięki temu mam świadomość, że jestem kochana, uwielbiana, sexy”, podkreśliła w materiale dla Plejady – To się kręci

Czytaj też: Poznali się całkiem przypadkiem... Oto historia miłości Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak, Pokaz kolekcji Jemiol x Iceland, 2022
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak, Pokaz kolekcji Jemiol x Iceland, 2022

Zakochani poznali się dzięki jednej z aplikacji randkowych. Na początku Małgorzata Ohme uważała, że Rafał nie udźwignie jej skomplikowanej natury. „Jestem wymagająca i pełna sprzeczności”, mówiła w rozmowie z PANI. Spotkali się, bardzo długo rozmawiali, czuli się przy sobie bezpiecznie.

„Gadaliśmy całą noc. Po raz pierwszy poczułam, że ktoś mnie nie ocenia. Że temu mężczyźnie mogę powiedzieć najgorszą prawdę na swój temat”, opowiadała prowadząca Dzień Dobry TVN w PANI.  Rafał Jakóbiak udowodnił jej, że może na nim polegać, był przy niej w trudnym czasie. „Nie bał się obciążeń, nastoletnich dzieci, nie bał się wziąć odpowiedzialności za nasze życie i podjąć ryzyka wspólnej codzienności. Dał mi wszystko, czego brakowało w poprzedniej relacji. Poczucie bezwarunkowej akceptacji i kojącej stabilizacji”, opowiadała gwiazda Beacie Biały.

Małgorzata Ohme o ślubie

Wiele ich różni, jednak najważniejsze są kompromisy, uważność na potrzeby drugiej osoby. Dziś tworzą patchworkową rodzinę. W ostatnim czasie Małgorzata Ohme i Rafał Jakóbiak pojawili się na czerwonym dywanie i nie szczędzili sobie czułości. Trudno oderwać od nich wzrok!

W rozmowie z mediami dziennikarka wyznała, że ukochany poprosił ją o rękę. Para jest już po zaręczynach, ale czy przygotowują się do ślubu? „Rafał mi się oświadczył, więc w tym sensie zadeklarował, że chciałby być ze mną przez całe życie. Czy ja potrzebuję ślubu? Nie potrzebuję tego do niczego tak naprawdę, już byłam żoną. Wydaje mi się, że to nie jest jeszcze ten czas i że ja będę wiedziała, kiedy ten czas nadejdzie”, podkreśliła Małgorzata Ohme w rozmowie z Jastrząb Post.

Zwierzyła się, że wie, kto byłby idealnym świadkiem na jej ślubie. „Mogę powiedzieć, że na pewno na moim ślubie świadkiem będzie Andrzej Polan”, dodała.

Jak moment oświadczeń wspominał wybranek dziennikarki? „Z pierścionkiem zaręczynowym nie było łatwo. Uwielbiam romantyczne ceremonie i wiedziałem, że musi być starannie przygotowana, choć rozumiałem, że z Gosią, która jest jedną wielką improwizacją, może być to trudne. [...] Na początku stycznia o coś się posprzeczaliśmy. Gosia poszła do sypialni, ja jeszcze siedziałem w kuchni i pomyślałem: "Noszę ten pierścionek w plecaku od dwóch miesięcy. Może trzeba oświadczyć się na zasadzie paradoksu i zaprzeczenia". I było to zaskoczenie. Bardzo miłe", opowiadał Rafał Jakóbiak w jednym z wywiadów z Beatą Biały dla PANI. 

Życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  
Źródło: Jastrząb Post, PANI

Sprawdź też: Jak poznali się Magda Steczkowska i Piotr Królik?

Małgorzata Ohme, Rafał Jakóbiak, Pokaz kolekcji Jemiol x Iceland, 2022
Fot. AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.